به گزارش سرویس اجتماعی دزفول امروز: دکتر محسن ورجاوند گفت : در طی بازرسی های کارشناسان دامپزشکی از  این واحد صنفی ۲۳ کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفند غیر قابل مصرف کشف و ضبط شد.

دکتر ورجاوند افزود: این واحد قصابی با هماهنگی دادستان شهرستان پلمپ و فرآورده های خام دامی مربوطه نیز معدوم شدند.

وی ادامه داد: تمامی مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی تحت کنترل دامپزشکی، از کیفیت و استاندارد‌های لازم برخوردار بوده و مردم می‌توانند با اطمینان خاطر مواد پروتئینی خود را از مراکز مجاز تهیه کنند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دزفول در ادامه ضمن هشدار به عرضه‌کنندگان فرآورده‌های دامی غیر بهداشتی گفت: با متخلفان به شدت برخورد می‌شود وی از شهروندان خواست هنگام خرید گوشت به مهر آبی رنگ بازرسی بهداشتی دامپزشکی توجه داشته باشند

دکتر ورجاوند در خصوص گوشت چرخ کرده اظهار داشت : شهروندان سعی کنند اقدام به خرید گوشت های چرخ کرده ای که طبق ضوابط بهداشتی تهیه و بسته بندی شده  و دارای  مشخصات تولید و شرکت تولید کننده می باشد نمایند و یا از گوشت های چرخ کرده ای که در حضور خود آنها توسط واحد عرضه چرخ می شود، استفاده کنند.

وی تاکید نمود: از خرید گوشت چرخ کرده ای که در حضور مشتری چرخ نگردیده خودداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه کشتار خارج از کشتارگاه مراتب را به اداره دامپزشکی با شماره تلفن ۱۵۱۲ اطلاع دهند