شهردار دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با اشاره به اقدامات در دست کار این مجموعه، گفت: بدنبال احداث پیست موتور کراس در دزفول هستیم که به این منظور زمینی آماده کرده در حال توافقات آن هستیم تا جوانان علاقمند به این رشته در یک محیط استاندارد و ایمن به این فعالیت ورزشی بپردازند.

مهندس” محمدرضا کرمی نژاد”، ضرورت توجه به کانال های انتقال آب های سطحی را یادآور شد و گفت: اصلاح کانال انقلاب بدلیل ایجاد خسارات فراوان به مردم منطقه بر اثر هر بارندگی در دستور کار قرار گرفت و در این راستا اصلاح کانال شروع شده و پیشرفت خوبی داشته است، همچنین پیمانکار کانال فردوسی انتخاب شده و در فرصت مناسب، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

جا به جایی میدان تره و پل فتح المبین میدان یعقوب الیث پروژه های مهم دیگری بود که کرمی نژاد به آنها اشاره و گفت: مقدمات عملیاتی شدن این پروژه ها زمان بر است ولی پیشرفت های خوبی حاصل شده است که امیدواریم این دو پروژه نیز بزودی اجرایی شود.

وی همچنین تعریض و بهسازی خیابانهای کم عرض را یکی از مهمترین اولویت های شهرداری عنوان و تصریح کرد: با افزایش روز افزون تعداد خودروها و مشکلات متعدد ترافیکی و سختی تردد خودورها، تعریض خیابانهای کم عرض شهر پیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است و این امر با استفاده از مهندسین مشاور و کارشناسان فنی در دست اقدام است تا گره های ترافیکی موجود در خیابانها و چهارراه های سطح شهر اصلاح و برطرف گردند.

کرمی نژاد، تعریض و کفپوش گذاری پیاده رو ضلع شمالی بلوارفتح المبین حد فاصل خیابان امام خمینی (ره) تا میدان رودبند را یادآور شد و خاطر نشان کرد: این عملیات به طول ۴۰۰ متر و عرض ۵ متر ، شامل لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی، زیرسازی، همسطح سازی پیاده رو، کفپوش گذاری، جدولبندی و آسفالت می باشد که با اعتباری بالغ بر۵میلیارد ریال در دست اجراست.