به گزارش دزفول امروز به نقل از آسماری نیوز سومین جلسه بررسی کمبودها و نواقص بیمارستان جدید مسجدسلیمان در منطقه نمره ۲  امروز با حضور فرماندار مسجدسلیمان و دکتر محمدرضا نژادسلامی رییس شبکه بهداشت و درمان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل بیمارستان نمره ۲برگزار شد.

محمدرضا نژادسلامی رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : ساختمان جدید بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان در منطقه نمره ۲ با ظرفیت ۱۶۰تخت خواب است و علاوه بر اینکه می تواند جوابگوی نیاز مسجدسلیمان باشد ظرفیت  لازم جهت ارایه خدمات به  مراجعات از شهرستان های اطراف  را دارا می باشد.

وی در رابطه  با وضعیت ساختمان قبلی بیمارستان ۲۲بهمن پس از افتتاح بیمارستان جدید افزود : بخشی از خدمات درمانی در این ساختمان به صورت اورژانس یا پلی کیلینیک ارایه خواهد شد , اما  ادامه فعالیت این مرکز بستگی به تامین نیروی فنی و غیر فنی و میزان نیاز شهر دارد .

نژادسلامی تاکید کرد : تلاش ما بر این است تا در بیمارستان جدید خدمات با کیفیت بالایی ارایه شود چرا که ارایه یک خدمات با کیفیت به مراتب مهم تر از ارایه یک کمیت بدون کیفیت است.

رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان  با اشاره به وضعیت نامطلوب جاده  منتهی به بیمارستان نمره ۲ تاکید کرد : مسلما برای چنین پروژه ای راه های مواصلاتی فوق العاده مهم است و بهبود وضعیت جاده دسترسی به بیمارستان جز مطالبات ماست و در رابطه با این مشکل جلساتی با شهرداری و اداره راه و شهرسازی برگزار کرده ایم و همکاری های خوبی انجام شده است.

وی افزود : جاده ای که از منطقه   دراشکفت به بیمارستان ختم می شود  جوابگوی بار ترافیکی بیمارستان نخواهد بود و قطعا جاده سی برنج می تواند  نقش مهمی در ارایه خدمات بهتر در این بیمارستان ایفا کند.

دکتر محمدرضا نژاد سلامی در رابطه با نجوه بکارگیری نیرو در بیمارستان جدید افزود : در این رابطه هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده ولی حتی الامکان به شکل ادواری و با رعایت عدالت اجتماعی نیروهای مورد نیاز بکارگیری خواهند شد.

وی تاکید کرد :  قطعا نیروهای بومی در استخدام اولویت خواهند داشت  و سعی ما  بر این است تا با نیروهای موجود حداقل بخش های بیمارستان را فعال کنیم.

گفتنی است عملیات ساخت ساختمان جدید بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان واقع در منطقه نمره ۲  حدود ۸سال پیش آغاز شده و با هزینه ای بالغ بر ۴۰میلیاردتومان اکنون در مرحله بهره برداری قرار گرفته که طبق آخرین اقدامات انجام شده این بیمارستان در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.