به گزارش خبرنگار دزفول امروز حاضر در صحنه تصادف به نقل از  شاهدین عینی:ساعت ۱۸ امروز، در محدوده خیابان آفرینش حد فاصل میدان بصیرت ومیدان شهدای گردان بلال،بدلیل انحراف به چپ و سرعت بسیار زیاد خودروی پژو ۲۰۶ ، سبب برخورد شدید این خودرو با  یک دسگاه نیسان حامل چند تن کاشی  شد.

برخورد این تصادف به حدی بود که خودروی نیسان از وسط دو نیم شده و بلافاصله دچار آتش سوزی می شود  که بلافاصله سرنشینان نیسان از خودرو خارج شده و از طرفی مچاله شدن قسمت جلوی خودرو  ۲۰۶ موجب گیر کردن یکی از سرنشینان خودرو شده بود.

   IMG_3436

شاهدین حادثه بلافاصله با آتش نشانی و اورژانس تماس گرفته که با سرعت عمل بسیار زیاد مأمورین آتش نشانی بدلیل آتش سوزی و گیر کردن در خودرو، دو دستگاه ماشین اطفاء حریق سنگین و یک دستگاه خودروی امداد به محل اعزام شدند که بلافاصله قبل از گسترده شدن آتش سوزی خودرو، موفق به کنترل و اطفاء آن شده و سرنشین خودرو پژو را خارج کرده و در اختیار مأمورین اورژانس برای انتقال به بیمارستان می دهند.

IMG_3432

آقای صفار مسئول عملیات آتش نشانی دزفول که در این حادثه حضور داشت در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با تشریح جزئیات این حادثه سرعت نیروهای آتش نشانی را در کنترل و جلوگیری از گسترش آتش سوزی خودرو بسیار مؤثر دانست و گفت: واکنش سریع نیروهای خدوم آتش نشانی دزفول موجب شد که بلافاصله آتش در همان مقیاس محدود کنترل و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از حریق مجدد نمودند.

این حادثه بیش از یک ساعت به طول انجامید و ساعت ۱۹  نیروهای امدادی با کنارگذاشتن خودروی نیسان از وسط خیابان و باز شدن مسیر، این عملیات به پایان رسید.

گفتنی است در زمان انتشار این خبر ، هر دو خودروی در حاشیه خیابان قرار دارند و هنوز به پارکینگ منتقل نشده اند.

عدم اجرایی شدن لاین رفت خیابان موجب دو طرفه شدن این خیابان شده و موجب وقوع چندین حادثه در این خیابان طی چند هفته گذشته شده است.

IMG_3469IMG_3446