به گزارش دزفول امروز به نقل از رهیاب نیوز ، شبکه ” العربیه ” در گزارشی از کشته شدن بلند پایه‌ترین فرمانده گروهک تکفیری  داعش در شهر فلوجه واقع در استان الانبار عراق خبر داد .


بنا بر این گزارش ، منابع بلندپایه نظامی عراق می‌گویند که لشکر هشتم ارتش این کشور ، حمله گسترده گروهک تروریستی داعش را به مناطق غرب فلوجه دفع کردند.

این منابع افزودند که هواپیماهای نیروی هوایی عراق با همکاری نیروهای ارتش این کشور در حمله به کاروان‌های داعش  همکاری کردند.
” حسین المهوس ” فرمانده لشکر هشتم عراق افزود : که در این درگیری‌ها ، ده‌ها تن از اعضای گروهک تروریستی داعش کشته و تعدادی از خودروهای زرهی شان ، منهدم شدند.

منابع امنیتی در شهر الانبار می‌گویند که ” مهند صالح السویداوی ” بلندپایه‌ترین فرمانده شبه گروهک تروریستی داعش ، در درگیری با نیروهای عراقی در شرق فلوجه کشته شد.

این منابع می‌افزیند که داعشی ها پنج تن از نیروهای خود را به اتهام خیانت و همکاری با نیروهای امنیتی عراقی ، به مکان نامعلومی منتقل کردند.

یک ماه اخیر شاهد درگیری‌های شدید میان گروهک تکفیری داعش و نیروهای عراقی در استان الانبار بوده ایم به گونه‌ای که دو طرف کنترل بر مناطق را میان یکدیگر مبادله کردند .