به گزارش دزفول امروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه امریکایی cnn یکی از رسانه های عمده و جریان ساز که مالک صهیونیستی دارد، با انتشار یک فایل صوتی، کشتار تروریست ها در سوریه و عراق و ترورهای اخیر در فرانسه را به گردن کسانی که از خود در برابر تکفیری ها دفاع می کنند، انداخت.

 

در این فایل صوتی که ادعا شده صدای ضبط شده مکالمه تروریست فرانسوی با گروگان هاست، کولیبالی می گوید: من در فرانسه متولد شدم، اگرفرانسوی ها به کشورهای دیگر و مجاهدان حمله نمی کردند، من اینجا نبودم.

من در مورد آنهایی می گویم که بشار اسد را در سوریه می خواهند. آنها کودکان را شکنجه می دهند. آنها مردم را می کشند. اگر آنها نبودند، ما برای چندین سال مداخله نمی کردیم.

سپس، آنها بمب افکن ها را فرستادند. آنها با پنجاه کشور دیگر ائتلاف کردند و بعد از آن در نهایت مداخله کردند. ولی من به شما می گویم که همه اینها تمام شد. مجاهدان می آیند. آنها بیشتر و بیشتر می شوند. آنها می خواهند که شما حمله به دولت اسلامی در عراق و شام را متوقف کنید.

آنها می خواهند که شما از زنان ما نخواهید که حجابشان را بردارند. آنها از شما می خواهند که از انداختن برادران ما به زندان دست بردارید. شما مالیات می پردازید، پس یعنی با آن موافقید.

یکی از گروگان ها: ولی ما مجبوریم مالیات بپردازیم.

عامدی: چه می گویی؟ ما مجبور نیستیم بپردازیم. من مالیات های خودم را پرداخت نمی کنم.

گروگان: وقتی من مالیات پرداخت می کنم، این پول صرف ساخت آزادراه و مدرسه می شود.

عامدی: وقتی تو مالیات پرداخت می کنی، سی درصد آن صرف بخش دفاعی می شود و سی درصد آن هم به بخش کشاورزی اختصاص داده می شود.

گروگان: ما مالیات ها را می پردازیم، اما به کسی آسیب نمی زنیم.

عامدی: همه می توانستند با هم متحد شوند. اگر آنها اکنون می توانند برای شارلی ابدو متحد شوند، می توانستند پیش از این، تظاهراتی سازماندهی کنند و بگویند به مردم مسلمان اجازه دهیم که  باشند. ما هم اجازه خواهیم داد که شما باشید. چرا شما چنین کاری انجام نمی دهید؟

برای ما چشم در مقابل چشم و دندان در برابر دندان است. شما این را به خوبی می دانید. الله در قرآن گفته است: اگر هر کس حریم تو را نقض کرد، تو هم همان کار را علیه او انجام بده.

اگر شما به کودکان ما، زنان ما، مبارزان ما و سالخوردگان ما صدمه بزنید، ما هم به مردانی که علیه ما می جنگند، آسیب خواهیم زد.

شما نمی دانید در کشورهای مسلمان چه خبر است، حالا من به شما می گویم: اگر ارتش شما نخواهد به آنجا برود، آنها نمی توانند در جنگ علیه مجاهدان پیروز شوند. آنها هرگز پیروز نخواهند شد. آنها هر جا که در گذشته جنگیده اند، هم پیروز نشده اند.

الله با ماست. همانطور که اسامه بن لادن گفت،«شما هرگز صلح نخواهید آورد. ما آن کسانی هستیم که صلح را برای فلسطین به ارمغان خواهد آورد.»

سی ان ان، در گزارش خود اشاره مستقیمی به اینکه چه کشوری در کنار دولت سوریه با تروریست ها جنگیده و چه کشورهایی حامی اصلی تروریست ها در سوریه بوده و هنوز هم به آنها برای جنگیدن با بشار اسد کمک می کند، نکرده است. اما بجای آن، تلاش کرده به مردم القا کند که، فرانسه در کنار دولت سوریه با تروریست ها مقابله کرده و به همین علت مغضوب آنها شده است. سی ان ان از زبان این تروریست، به مردم توضیح می دهد که اگر مردم سوریه و عراق، در برابر اراذل و اوباش فرانسوی و چچنی و عرب و امریکایی دفاع نمی کردند و فرانسه و ائتلاف امریکایی، به یاریشان نمی رفتند، این اراذل شکست نمی خوردند.