به گزارش دزفول امروز: حجت الاسلام قاضی دزفولی امام جمعه دزفول در گفتگو با رهیاب در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند ” آن تشیعی که با MI6 انگلیس مرتبط است و آن تسننی که مزدور CIA است هر دو ضد اسلام و ضد پیامبرند. ” اظهار داشت:فرمایشات مقام معظم رهبری دقیقا پرده از نقشه های خائنانه و تفرقه افکنانه استکبار جهانی و دنیای غرب برداشت و توطئه های آنها را افشا کرد دشمن برنامه ریزی دقیق و سرمایه گذاری کلان آنها برای بر هم زدن وحدت مسلمانان و ایجاد تفرقه است.

وی ادامه داد:یکی از حربه های مهم دشمن این است که بین مسلمانان تفرقه انگیزی کند  امروز بزرگ ترین خطر برای دشمنان، اتحاد مسلمان است و مقام معظم رهبری در این زمینه بارها تذکر داده اند بعضی ها امروز به اسم سنی و شیعه با دلارها و یورها ، شبکه های پر هزینه ماهواره ای را اداره می کنند این نشان دهنده سرمایه گذاری دشمن برای ایجاد فتنه بین مسلمین است.

حجت الاسلام  قاضی دزفولی گفت:کاملا روشن است امریکای و غرب پشت این قضایا هستند، امروز باید جهان اسلام متوجه توطئه های دشمن باشد وحدت یکی از آرمان های بزرگ انبیا و اولیا الهی بوده است.

وی ادامه داد:هرکس با هر دلیل و توجیهی سخن و رفتارش وحدت را دچار خدشه کند بی تردید آب به اسیاب دشمن ریخته است امروز دشمن سعی دارد در تمام عرصه ها علیه مسلمین وارد عمل شود گاهی به بهانه اختلافات مذهبی و گاهی قومی درصدد فتنه برانگیزی است.

امام جمعه دزفول خاطر نشان ساخت: بعضی از مطالب در جامعه واقعیت هایی است که اگر مسئولین توجه نداشته باشند می تواند مستمسکی  برای سو استفاده دشمنان اسلام و نظام باشد بعضی مشکلات خواه ناخواه وجود دارد ما هیچ وقت نگفتیم شیعه  و سنی دست از اعتقادات خود بر دارند می گوییم اعتقاداتشان باشد ولی در موضع گیری های خود مصالح جامعه اسلامی را رعایت کنند

وی با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “دولتی ها از زدن حرفهای غیر لازم و حاشیه سازی و ایجاد دودستگی خودداری کنند” اظهار داشت:هرسخنی با مصلحت جامعه اسلامی تنافی داشته باشد خدمت کردن به دشمن است باید مسئولین اقتضای وحدت را که رعایت مصالح کشور است همیشه در نظرداشته باشند.

حجت الاسلام  قاضی تاکید کرد:امروز اگر وحدت در جامعه ای حاکم شود بسیاری از مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی برطرف می شود و برعکس اگر جامعه ای دچار اختلاف و چنددستگی شود بدون تردید مشکلات آنها چند برابر خواهد شد.

وی در پایان گفت:مسئولین ما باید مواظب باشند حرفی نزنند که نه تنها مشکل مردم را حل نمی کند بلکه باری بر دوش مردم می افزاید آنها باید مراقب حرف های خود باشند چون گاهی یک کلمه می تواند تبعات داشته باشد.