به گزارش دزفول امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مستند “اندیشه‌های سیاه” که از شبکه ۲ سیما پخش شد، فرمودند: آن حرکتی که علیه داعش انجام گرفت و کمر داعش شکست، کار آمریکا نبود و همه این‌ها از سوی عراق، نیروهای مردمی و ارتش این کشور انجام شد که آموخته‌اند چگونه با داعش مبارزه کنند و ضربه‌های جدی وارد کردند.**آمریکا به دنبال بهانه‌جویی ایشان افزودند: آمریکا می‌خواهد بهانه‌ای پیدا کند که همان طور که در پاکستان با وجود دولت و ارتشی قوی اقداماتی را انجام می‌دهد در عراق و سوریه هم همین اقدامات را تکرار کند که اگر این کار را انجام دهد همان مشکلاتی که در ده سال گذشته با آن مواجه بودند به وجود می‌آید.

**سلیمان بیک و آمرلی را آزاد کردیم

در ادامه مستند “اندیشه‌های سیاه”، یک رزمنده مبارز با تروریست‌های تکفیری گفت: سلیمان‌بیک و آمرلی را آزاد کردیم و قهرمان‌های بزرگی از جمله “ابوشرار” را از دست دادیم.

دیگر رزمنده مبارزه با تروریست‌های داعش اظهار داشت: آن چه خواستیم را به دست آوردیم و درست است که عزیزانی را از دست دادیم و این اشک‌ها برای آن عزیزان است.

** تا آخرین قطره خون خود می‌گوییم یا حسین

رزمنده دیگر مبارزه با تروریست‌های تکفیری عنوان کرد: احساس ما توصیف‌ناپذیر است و ما با فتوای مرجعیت به جنگ داعش آمدیم و تا آخرین قطره خون خود می‌گوییم یا حسین.

** سلیمان بیک را دژ داعش می‌گفتند

دیگر مجاهد مبارزه با تروریست‌های بعثی تکفیری داعش اظهار داشت: خدا را شکر که حصر آمرلی را شکستیم و سلیمان بیک را آزاد کردیم که سلیمان بیک را دژ داعش می‌گفتند.

** از العظیم تا طوزخورماتو را آزاد کردیم / همه مناطق تابع دیاله آزاد شد

وی افزود: دو منطقه فلوجه و سلیمان بیک که دو ناحیه مهم در تأمین تروریست‌ها بودند را پاک‌سازی و از العظیم تا طوزخورماتو را آزاد کردیم و این‌ها همه به برکت خون شهدا بوده که توانستیم همه مناطق تابع دیاله را آزاد کنیم.

دیگر رزمنده مبارزه با تروریست‌های داعش گفت: با این عملیات تقریباً سه چهارم خاک عراق آزاد شد و باقی مناطق عراق نیز آزاد می‌شود و امنیت به راه کرکوک بغداد بازگشت به و به زودی به سمت موصل پیش می‌رویم.

**پیش به سوی آزادسازی موصل

در ادامه این مستند یکی دیگر از مجاهدین مبارزه با تروریست‌های تکفیری ادامه داد: ما العظیم، انجاله و آمرلی را آزاد کردیم و تا آزادسازی موصل و ترد داعش به مسیر خود ادامه می‌دهیم و پیش روی می‌کنیم.

در پایان این مستند یکی دیگر از رزمندگان مبارزه با تروریست‌های تکفیری خاطرنشان کرد: ما سلیمان بیک و آمرلی را آزاد کردیم و ما مجاهدین رو به موصل پیش خواهیم رفت.