به گزارش دزفول امروز به نقل از عصر ایران: بعد از انتشار عکسی از تبلیغات دور زمین در بازی پخش شده فوتبال لیگ اسپانیا در شبکه ۳ اکنون ابهام جدیدی در این رابطه ایجاد شده است.

به گزارش عصرایران، این عکس یک اسکرین شات از بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در جریان مسابقات جام حذفی اسپانیاست .

422918_320

422919_140

دیدار رفتی که ۲-۰ به نفع اتلتیکو و در زمین این تیم انجام شد اما یکی از نکات عجیب در این دیدار حضورتبلیغ شرکت اینترنت ایرانی دور زمین فوتبال بود.

اما بررسی تصاویر تبلیغات دور زمین این بازی در شبکه های دیگر حکایت از یک شعبده بازی توسط صداوسیما دارد چون در شبکه های خارجی اثری از تبلیغات این شرکت ایرانی وجود ندارد.

در تصاویر تطبیقی پخش شده در تلویزیون ایران و شبکه های خارجی تبلیغ شرکت ایرانی جایگزین تبلیغاتی دیگر شده که متعلق به کشور جمهوری آذربایجان است بنابر این باید به انتظار پاسخ مسئولان سیما نشست که این اتفاق با چه رویکرد و قاعده ای صورت گرفته است.

422916_483
واکنش صداوسیما

این در حالی است که یک منبع آگاه در صدا وسیما در مورد تصاویر پخش شده از بازی دیشب در گفت و گو با عصر ایران دستکاری تصاویر را تکذیب کرد« به هیچ وجه صدا وسیما در تبلیغات کنار زمین نقشی نداشته ما فقط تصاویر را بدون کم و کاست پخش کرده ایم»

این منبع آگاه که علاقه نداشت نامش فاش شود به عصر ایران گفت که پخش این مسابقه بدون واسطه بوده و تصاویر از مبدا همه این تبلیغات را داشته است: بازی ای که روز گذشته پخش شد از مبدا خریداری شده و هیچ شرکت واسطی در این بین وجود نداشت ما تصاویر را به همین صورت از مبدا و شرکت فروشنده خریداری کردیم و امکان دستکاری تصاویر توسط شرکت دوم وجود نداشته است.