به گزارش سرویس فرهنگی دزفول امروز: ظهر امروز شنبه بیستم دی ماه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول به همراه فرمانده کلانتری های شهرستان و شورای فرماندهی انتظامی شهرستان با حضور در حرم مطهر حضرت سبزقبا(ع)، ضمن اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در حرم به زیارت آن مضجع نورانی رفتند.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پس از زیارت و قرائت فاتحه به بیان کرامتی عینی از حضرت سبزقبا(ع) پرداخت و گفت: مأمورین انتظامی شهرستان، کرامات فراوانی از این امامزاده عظیم شأن مشاهده کرده اند که باید این کرامات جمع آوری شود.
پس از این زیارت، مسئولین انتظامی شهرستان با اعلام آمادگی برای خادمی افتخاری آستان حضرت سبزقبا(ع) فرم های لازم را تحویل گرفتند.
“حسین حاجی طالب” مدیر حرم سبزقبا(ع) در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ، ضمن استقبال گسترده از این حرکت فرماندهان انتظامی شهرستان گفت: آستان مقدس سبزقبا(ع) آمادگی دارد که از همه علاقمندان برای خادمی افتخاری آن حرم مطهر، استقبال  نماید.

حجت الاسلام والمسلمین” مرتضی همت پور” امام جماعت آستانه سبزقبا(ع)، ضمن تقدیر از تمام فرماندهان و مسئولین انتظامی شهرستان دزفول گفت: ارتباط با امامزادگان به عنوان لنگرگاه زمین و آسمان مهم است و همه مسئولین اجرایی باید ارتباط خود را با معنویت ها و خاندان اهل بیت(ع) حفظ و تقویت کنند.