به گزارش دزفول امروز به نقل از رهیاب نیوز مهندس احسان بیگ زاده استاد دانشگاه شهید چمران در همایش عملیات روانی در اهواز اظهار داشت:بزرگترین کشور دنیا امروز فیسبوک است و امروز رئیس این کشور به گروه جی ۸ دعوت می کند و معادل یک رئیس رئیس جمهور با او برخورد می شود کسی که سازمان سیا از او تقدیر کرد.

 

وی ادامه داد:ذائقه مردم از یارانه نسبت به گوشی تغییر کرده است برای همین به سمت نرم افزارهای تلفن همراه از تانگو، واتس آپ، وایبر و تلگرام و…رفتند رئیس فیسبوک نرام افزار واتس آپ ۷۰ هزار میلیارد تومان خریداری کرد.

بیگزاده تصریح کرد:وایبر که دیگر شورش را در آورده است و اصلا لاپوشانی هم نمی کند رسما بازوی موساد است سرورهایش در رژیم صهیونیستی است مدیر وایبر پیمانکار ارتش رژیم صهیونیستی است.

وی ادامه داد:وایبر یکی از پرطرفدارترین نرم افزارها در دنیای عرب است در ایران استفاده از آن کمی کمتر است یادتان باشد همه برنامه ریزی ها بر اساس جمع آوری اطلاعات است هر که اطلاعات بیشتری داشته باشد برنده است خاکریز ها عوض شده است خاکریز ها در اتاق خواب و گوشی هایتان آمده است

استاد دانشگاه چمران تصریح کرد:در واتس آپ فقط پیام های مقام معظم رهبری بفرستید یا از شهدا پیام دهید همین هم برای دشمن مفید است چون آنها می خواهند روحیات تو را بشناسند.

وی ادامه داد:با استفاده از این نرم افزارها به دشمن کمک می کنید چون آنها دنبال جمع آوری اطلاعات برای شناخت روحیات شما هستند آنها دنبال این هستند تا ببیند شما به چه موضوعاتی علاقه مند هستند تا بر اساس آن برنامه ریزی کنند.

بیگزاده تاکید کرد:آمریکا با یک شرکت امنیتی قرار داد بست تا برای او نرم افزاری طراحی کند تا اطلاعات کسانی که از نرم افزارهای اجتماعی استفاده می کنند را پالایش کند از همین شرکت ها یک اسنودنی بیرون آمد و افشا گری هایی کرد.

وی اضافه کرد:حتی تیم غذایی طب سنتی دارند تا بر اساس غذاهایی که در این شبکه ها برای هم اسامی شان را رد و بدل می کنید تا بفهمند شما چه طبع  و مزاجی دارید تا بدانند چگونه روی شما تاثیر بگذارند.