به گزارش  دزفول امروز به نقل از رهیاب نیوز ،این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه رهیاب می خوانید.

*گفته می شود برخی از چهره های تندروی اصلاح طلب استان طی هفته های گذشته از شخصیت های کشوری که به خوزستان سفر کرده اند ازجمله سیدحسن خمینی درخواست ملاقات داشته اند که این درخواست ها جز جواب منفی سودی برای ان ها نداشته است.

*شنیده شده یکی از مدیران فرهنگی دولت دهم دراستان خوزستان به عنوان گزینه جدی مسئولیت اداره نهادکتابخانه های استان مطرح شده است وی که مدتی است بین خوزستان و تهران در رفت و آمد است تمایل زیادی برای همکاری با دولت یازدهم ابراز کرده است ،از طرفی نهادکتابخانه های استان نیز همچنان با سرپرست اداره می شود.

*درحالی که هنوز فرصت زیادی تا انتخابات مجلس باقی مانده است برخی گروه ها و جریان ها اقدام به محک زدن گزینه های مختلف کرده اند و با ارسال پیام هایی در اپلیکیشن های موبایل و شبکه های اجتماعی بازخورد معرفی اسامی مورد نظرشان را می گیرند.

*علی رغم اینکه نامه حمایت نمایندگان استان از مقتدایی چندان پررنگ نشد لکن شنیده شده مساله تغییرات درمدیریت اجرایی استان جدی تراز آن بوده که مطرح شده است،گفته می شود جریانات تندروی اصلاح طلب تمایل چندانی به دیدن مقتدایی در مسند استاندای خوزستان ندارند.

*این روزها در حالی که رخدادهای رسانه ای با اهمیتی در سطح خوزستان در حال وقوع است و بیشتر نگاه ها بدان سو جلب است.انجمن ها و گروه های منحل شده ای که سابقه ای روشنی نیز ندارند به از سرگیری فعالیت های خود مبادرت کرده اند تا بتوانند در صحنه سیاسی استان در آینده نقش ایفا کنند هرچند که سابقه خدمتی در گذشته از آن ها برجای نمانده است.

*پس از فروکش کردن تب برگزاری کنسرت ها در شهرهای استان خوزستان بار دیگر برخی موسسات تجاری به نام فرهنگ اقدام به دعوت خوانندگان مرکز نشین برای اجرای کنسرت در اهواز و آبادان کرده اند آنطور که شنیده شده است موج جدیدی از برگزاری کنسرت ها در شهرهای استان در راه است.