رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز، کنسرت های برنامه ریزی شده در بهمن ماه را دارای مجوز از استان و کشور دانست و گفت: بخشی از جوانان و مردم ما علاقمند به این رشته از هنر هستند و امیدواریم بتوانیم در بستری مناسب انتظار آنها را برآورده کنیم .

“غلامعلی تاج” با اشاره به برخی نگرانی ها در مورد هنجار شکنی در حاشیه کنسرت ها گفت: این کنسرت ها سنتی و در سالن های سرپوشیده برگزار خواهد شد و در رابطه با حواشی و هنجارشکنی های احتمالی، تمهیداتی در نظر گرفته شده و امیدواریم ان شاء الله مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد.

وی تصریح کرد: باید فضایی مناسب ایجاد کرد تا جوانان با موسیقی سنتی، اصیل و تائید شده با شعرهای بزرگان کشور از جمله حافظ ، سعدی و مولانا آشنا شوند.

رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول به برگزاری کنسرت موسیقی سنتی توسط خواننده جوان و شهیر دزفول “وحید تاج” بمناسبت دهه فجراشاره و اظهار کرد: این کنسرت موسیقی سنتی از ۲۱ تا ۲۵ بهمن ماه در مجتمع سینمایی برگزار می شود .

برای اولین بار کنسرت بزرگ موسیقی دل انگیز با ۱۸ نوازنده پر افتخار دزفولی که از ۲ بهمن الی ۵ بهمن ۱۳۹۳ به مدت چهار شب در دو بخش سنتی و محلی با آهنگسازی حسین شکوفا و خوانندگی حسین برزگر در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول برگزار خواهد شد.

گفتنی است این چندمین کنسرت سنتی طی یک سال گذشته است که در دزفول برگزار خواهد شد.