به گزارش سرویس اجتماعی دزفول امروز: فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه بهره برداری از مخزن ۱۰۰ متر مربعی روستای ابوالحسن بخش سردشت دزفول در جمع خبرنگاران این طرح ها را از جمله طرح های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه خوزستان دانست و گفت: بهسازی چشمه ها، آبرسانی، ساماندهی مزار شهدا ، احداث خانه عالم ، تعمیر مساجد و احداث سرویس بهداشتی از جمله اقداماتی است که در دستور کار بسیج سازندگی سپاه خوزستان در مناطق محروم است.

سردار “حسن شاهوارپور” با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به توجه در مناطق محروم افزود:طرح های مذکور در مناطق محروم ، دور افتاده و صعب العبور استان خوزستان با تامین اعتبار از سوی قرارگاه قرب سپاه پاسداران توسط سازمان بسیج سازندگی در دست اجرا می باشد.

فرمانده سپاه خوزستان از احداث بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این استان برای ارایه خدمات درمانی به بیماران خبر داد و گفت:طرح ارایه خدمات درمانی به ساکنان مناطق دور افتاده شهرستان دزفول در بخش های سردشت و شهیون نیز در نظر گرفته شده که بزودی اجرا می شود. سردار شاهوار پور افزود:قرارگاه قرب سپاه پاسداران مصمم است تا خلاءهای محرومیتی را در سطح استان خوزستان با جدیت پیگیری و مرتفع نماید.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان همچنین در سفر یکروزه به روستای محروم ابوالحسن بخش سردشت در دیدار با خانواده شهید ” علی یار دودانگه “گفت:عزت و عظمت امروز نظام اسلامی به برکت خون شهدا بدست آمده است. وی گفت:شهید علی دودانگه در دوران دفاع مقدس از منطقه ای محروم و دورافتاده عازم جبهه های نبرد شد و در دفاع از ارزش های اسلام به شهادت رسید. سردار شاهوار پور بر خدمات رسانی به ساکنان مناطق محروم تاکید کرد و اظهار داشت: بسیج سازندگی تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت از بخش سردشت و شهیون بکار خواهد گرفت.

IMG_3658

IMG_3696IMG_3680