به گزارش دزفول امروز به نقل از مشرق: در آخرین شب از دور گروهی جام ملتهای آفریقا ۲۰۱۵، اتفاقی نادر در فوتبال رخ داد و به احتمال زیاد تکلیف یک تیم صعود کننده با سکه مشخص خواهد شد!

برنامه، نتایج کامل و گلزنان جام ملتهای ۲۰۱۵ آفریقا

دو تیم گینه و مالی در حالی به تساوی ۱-۱ رسیدند که در همه چیز اعم از امتیاز و تفاضل گل و گل زده برابر شدند و مشخص نیست که کدام تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

در ابتدای این بازی حساس و سرنوشت ساز گینه ای ها موفق شدند با گل کوین کونستانت، لژیونر خود که از روی نقطه پنالتی دروازه مالی را باز کرد پیش بیفتند، اما در ادامه این حملات شدید مالیایی ها بود که خیلی سریع نیز برای آن ها یک پنالتی را به ارمغان آرود که البته این فرصت توسط سیدو کیتا از دست رفت.

پس از شروع نیمه دوم، شاگردان هنریک خیلی زود موفق شدند توسط مایگا به گل تساوی برسند. این گل نیز تا پایان بازی پا برجا بود تا در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید و دو تیم ۳ امتیازی شدند و چون در همه چیز با هم برابرند هنوز تکلیف تیم دوم این گروه مشخص نیست و تا ساعاتی دیگر تیم صعود کننده به احتمال زیاد با پرتاب سکه مشخص خواهد شد.

به گزارش مشرق، در دیگر دیدار این گروه ساحل عاج با تک گل مکس گرادل کامرون را برد و با ۵ امتیاز به عنوان تیم اول صعود کرد. کامرون هم با ۲ امتیاز حذف شد.

جدول رده بندی گروه D

ردیفتیمبازی
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱ساحل عاج۳۱۲۰۳۲۱۵
۲مالی۳۰۳۰۳۳۰۳
۳گینه۳۰۳۰۳۳۰۳
۴کامرون۳۰۲۱۲۳۲