به گزارش سرویس فرهنگی دزفول امروز: حجت الاسلام “محمد طاهر انصاری” در اجتماع بزرگ “من عاشق محمدم” که با حضور عاشقان و ارادتمندان پیامبر خاتم(ص) در آستانه مقدس حضرت سبزقبا(ع) برگزار گردید، اسلام را دین دوستی و محبت توصیف و گفت: دینی در دنیا می تواند قلوب مردم را به خود جلب کند که بر اساس روابط انسانی بنا نهاده باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول اظهار کرد: شعار پیامبر اسلام(ص) برابر همه انسانها است و اعتقاد به همه پیامبران و ادیان الهی است و این در حالی است که پیروان سایر ادیان، به غیر از خود، پیشرفت، رفاه و آسایش دیگران را نمی خواهند و با عقاید دیگران مبارزه می کنند.

 IMG_4381

وی با اشاره به گسترش اسلام در اروپا و آمریکا افزود: این توهین ها به این خاطر است که احساس خطر کرده اند و می دانند که به زودی اسلام، اروپا را فراخواهد گرفت.

حجت الاسلام انصاری با بیان اینکه دشمن از سیره و روش پیامبر می ترسد، تاکید کرد: بر اساس اخبار خودشان، اکنون گرایش به نام “محمد” در کشورهای اروپایی و آمریکایی رو به افزایش است بطوری که در برخی کشورهای اروپایی نام “محمد” جزو بیشترین طرفداران است.

رئیس اداره اوقات دزفول، افزود: اسلام هر چه دارد از فداکاری های نبی مکرم اسلام(ص) است.

IMG_4392

وی ابراز کرد: ما با گرایش به نبی اسلام(ص) از سخنان پیامبران الهی پیروی کرده ایم چرا که تمام انبیاء الهی تمام مردم و پیروان خود را به رسالت پیامبر خاتم(ص) بشارت داده اند.

حجت الاسلام انصاری با محکوم کردن اقدامات منزجر کننده نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر اسلام(ص) افزود: تروریسم بزرگان کشوری مثل فرانسه است که با به استعمارکشاندن کشور الجزایر آزادی، فرهنگ و اعتقادات آنها را گرفته اند.

 IMG_4412

از دیگر بخش های این مراسم قرائت زیارت خاصه پیامبر(ص) بود که با استقبال و همراهی مردم قرائت شد.

همچنین عاشقان پیامبر(ع) با سر دادن شعارهایی، توهین به مقدسات اسلام را به شدت محکوم کردند.

 IMG_4401IMG_4383

 IMG_4389