به گزارش خبرنگار دزفول امروز از محل حادثه: دقایقی پیش در برخورد شدید یک دستگاه خودروی ۲۰۶ با یک دستگاه پراید در خیابان شریعتی روبروی کلوپ ورزشی دو نفر مصدوم شدند.

خودروی پراید حامل دو خانم و دو کودک در حالی ساعت پایانی روز چهارشنبه در حال رانندگی در خیابان شریعتی به سمت پیام آوران بودند که تصور تصادف شدید طی چند دقیقه بعد را نمی کردند.

      IMG_4726

یکی از شاهدین عینی گفت: یک دستگاه پژو ۲۰۶ حامل دو نوجوان در حالی خیابان شریعتی را در حال حرکت به سمت ۴۵ متری بودند که بدلیل سرعت زیاد و از دست دادن کنترل، از مسیر خود منحرف و پس از برخورد با بیلبورد تبلیغاتی وسط بلوار، علاوه از جا کندن این تابلو شد به خودروی پراید که در خیابان شریعتی به سمت پیام آوران در حرکت بود به شدت برخورد می کند.

IMG_4733

شاهد عینی دیگر از همان لحظات اول در صحنه حضور داشت گفت: دو نوجوان،سواری پژو ۲۰۶ که به احتمال قوی دارای گواهینامه نبودند بلافاصله پس ار خروج از ماشین، از محل متواری شدند.

بر اثر  این حادثه هر دو خانم، پراید که به شدت مصدوم شدند توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

هر چند برخی اخبار از فوت راننده این پراید حکایت دارد، که یکی از امدادگران در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: راننده پراید در حالی به شدت مصدوم شده که در زمان خارج کردن وی از ماشین، همچنان نبض داشته است.

(خبر تکمیلی: متاسفانه زن راننده پراید بر اثر شدت صدمات در بیمارستان فوت کرد)

IMG_4712

“تورج کرد علیوند” فرمانده راهنمایی رانندگی شهرستان دزفول که شخصا در این حادثه حضور یافته بود در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: در حال حاضر بدلیل نبود هیچ یک از رانندگان در محل حادثه تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

نیروهای آتش نشانی نیز با حضور در محل حادثه به امدادرسانی به مصدومین پرداختند..

این تصادف که برای ساعاتی موجب مسدود شدن خیابان شریعتی روبروی کلوپ ورزشی شد.

IMG_4730

IMG_4738IMG_4731

انتهای پیام/