به گزارش دزفول امروز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، صبح امروز چهارشنبه در نشستی خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در ناحیه مقاومت بسیج دزفول، به تشریح مهمترین برنامه های این ناحیه مقاومت، در دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

سرهنگ “عبدالامیر محتشمی راد” ضمن گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه عده ای بدنبال بزرگنمایی مشکلات و ناامید کردن مردم از انقلاب هستند، گفت: هر دولت و کشوری دارای نقاط ضعف و قوتی است و نادیده گفتن پیشرفت های عظیم کنونی ناسپاسی است.

وی، رژیم شاهنشاهی را رژیمی وابسته و دست نشانده آمریکا دانست و اظهار کرد: به واسطه انقلاب و فراهم شدن بستر، دستاوردهای بزرگی به دست آوردیم که «استقلال کشور» یکی از این دستاوردها است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، با برشمردن دستاوردهای علمی و تحقیقاتی کشور در زمینه های مختلف تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هم اکنون قدرت اول نظامی منطقه است.

سرهنگ محتشمی، داعش را اجرا کننده اهداف سرویس های خارج در منطقه عنوان و تصریح کرد: ایران نقطه اتکای کشورهای منطقه است و تحرکات داعش نیز موجب نفوذ و تقویت بیشتر ایران در منطقه شده است.

وی حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: دشمن حضور مردم در این راهپیمایی ۲۲ بهمن را مورد رصد قرار داده و آنرا معیاری برای پشتیبانی مردم از انقلاب ارزیابی می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، اهانت نشریه فرانسوی به مقدسات اسلام را نیز مورد اشاره قرار داد و ضمن محکومیت این اقدام گفت: این موضوع نشان دهنده رواج اسلام گرایی در غرب و وحشت آنها از این موضوع است.

سرهنگ محتشمی در ادامه به تشریح برنامه های ناحیه مقاومت بسیج به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیاده روی همگانی در روز ۱۰ بهمن، برگزاری محفل انس و مودت پیشکسوتان و رژه موتورسواران از پادگان چهارم شکاری شهید وحدتی به سمت شهیدآباد در ۱۲ بهمن از جمله این برنامه ها است.

دیدار با امام جمعه دزفول و نماینده ولی فقیه، اجرای مسابقات متنوع ورزشی شامل مسابقات بومی محلی، طناب کشی، تفنگ بادی، فوتبال و اجرای اردوهای کوهنوردی توسط پایگاه های مقاومت بسیج از دیگر برنامه هایی بود که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آنها را برشمرد و اظهار کرد: غبار روبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری چندین یادواره شهدا از جمله یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج مسجد میثم با محوریت شهید سوداگر دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: اجرای جشنواره بومی محلی در منطقه شهیون، ویزیت رایگان مناطق محروم توسط پزشکان متخصص در روستای دهنوباقر، برپایی نمایشگاهی با رویکرد آسیب های ماهواره ای در آستانه سبزقبا و برپایی چندین جشن انقلاب در فرهنگ سرای کوی آیت الله مدرس و دانشگاه آزاد بخش دیگری از این برنامه ها است.

اعزام راویان انقلاب اسلامی به مدارس، اجرای مسابقه نقاشی در پارک خانواده، برگزاری مسابقات قرآن در آستانه سبزقبا(ع) از دیگر برنامه های پیش بینی شده ناحیه مقاومت دزفول برای دهه مبارک فجر بود که سرهنگ محتشمی آنها را برشمرد و خاطر نشان کرد: نشست هیئت امنا و ائمه مساجد و فرمانده پایگاه های مقاومت در ناحیه دزفول در تاریخ ۲۱ بهمن ماه، نشست بزرگان طوایف در شهر میانرود، اجرای مسابقات سرود بین پایگاه های مقاومت بسیج، برپایی ایستگاه صلواتی و نورافشانی در شب پیروزی انقلاب اسلامی از جمله این برنامه ها است.

انتهای پیام/