به گزارش دزفول امروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: ارتش رژیم صهیونیستی تلاش برای کشف تونل‌های حزب الله را آغاز کرد.

رسانه های صهیونیستی اعلام کردند عملیات حفاری در شهرک زرعیت ( واقع در مرز لبنان ) با هدف جستجو از تونل های حزب الله آغاز شد.

پایگاه الکترونیکی روزنامه صهیونیستی «معاریو» نیز صبح چهارشنبه از آغاز عملیاتی به نام کشف تونل‌های حزب‌الله خبر داد. معاریو نوشت: ارتش  رژیم صهیونیستی عملیات حفاری را در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده و در پی یافتن تونل‌هایی است که تاکید می‌کند، از آن حزب الله است.

معاریو گفته بود: عملیات ارتش رژیم صهیونستی در منطقه شهرک «زرعیت» و پس از اعلام صهیونیست‌های ساکن این شهرک مبنی بر شنیدن صداهایی مشکوک از زیر زمین آغاز شده است.

پایگاه خبری العهد ضمن نقل این خبر نوشت: یک منبع نظامی صهیونیستی در این خصوص مدعی شد که ساکنان این شهرک ادعا می‌کنند، تونل‌هایی در زیر زمین درحال حفاری است و گروه‌های مهندسی ارتش درحال بررسی موضوع هستند.

در عین حال، منابع خبری صهیونیستی، پس از عملیات حزب‌الله علیه چند خودرو نظامی ارتش این رژیم در مزارع اشغالی شبعاء در ظهر چهارشنبه، از توقف این عملیات خبر دادند.

دو ماه پیش روزنامه معاریو با انتشار گزارشی در این خصوص نوشت که ساکنان شهرک صهیونیست‌نشین در زرعیت، از این امر بسیار نگران هستند و ارتش را تهدید کرده‌اند، در صورتی‌که اقدام لازم در این خصوص به عمل نیارود، آنها خود دست به کار خواهند شد. آنها می‌گویند که صدای حفاری‌هایی را زیر منازل خود می‌شنوند، در حالی‌که یک مقام مسئول در ارتش رژیم صهیونیستی در آن زمان با رد این ادعا تاکید کرد که اطلاعاتی مبنی بر وجود حفاری زیر زمینی در این منطقه به دست ارتش  رژیم صهیونیستی نرسیده است.

معاریو هفته گذشته به نقل از یک افسر مهندسی ارتش رژیم صهیونیستی نوشت که برعکس آنچه در غزه شاهد آن بودیم، در مرزهای شمالی هیچ تونلی یافت نشد و شاید یکی از دلایل آن نامساعد بودن بافت زمین و نوع خاک این منطقه باشد.

انتهای پیام/