به گزارش دزفول امروز به نقل از مشرق، هادی ابوی اظهار کرد: در سالی که به نام همدلی و همزبانی بین دولت و ملت مزین و نامگذاری شده است امیدواریم که به معنای واقعی همراهی، همدلی و همزبانی میان دولتمردان و مردم را شاهد باشیم و در حوزه کار و کارگری نیز بین تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی روابط حسنه‌ای برقرار باشد.وی ادامه داد: جامعه کارگری به چنین پیام‌هایی توجه ویژه دارد و معنای پیام‌های اقتصادی مقام معظم رهبری را با جدیت دنبال می‌کند.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور تصریح کرد: کارگران همواره در تمام صحنه‌ها و عرصه‌ها همدلی و وحدت خود را حفظ کرده‌اند شاید کمی در همزبانی دچار مشکل باشند اما وزارت کار می‌تواند در همزبان کردن تشکل های کارگری و کارفرمایی مثمرثمر باشد.

ابوی در ادامه به اثرات لغو تحریم‌ها در بازار کار، تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: با تفاهمات اولیه که انجام شده و بیانیه مشترکی که صادر شد، بارقه امیدی به وجود آمده است و کارگران نیز با حرکت چرخ‌های تولید و اقتصاد و کسب درآمد بیشتر به زندگی و آینده شغلی خود امید بسته‌اند.

به گفته وی، توافق صورت گرفته میتواند در بسیاری از بازارهای داخلی از جمله خودرو و مسکن اثرگذار باشد و تغییر قیمت‌ها در بازار ارز را به دنبال خواهد داشت.

این فعال کارگری ابراز امیدواری کرد که در سال همدلی و همزبانی میان دولت و ملت، تصمیمات اقتصادی گرفته شده از سوی دولت به سود مردم باشد و مردم نیز دولت را یاری کنند.

انتهای پیام/