به گزارش دزفول امروز به نقل از خبرگزاری تسنیم: بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: امتیازات حساسی را از دست دادیم. بازیکنان استقلال در نیمه نخست، بازی خوبی را انجام دادند اما در نیمه دوم حفظ توپ به خوبی صورت نگرفت و تیم حریف هم بهتر از استقلال کار کرد، از طرفی اشتباه دروازه‌بان ما باعث شد که گل دوم را دریافت کنیم.

وی در مورد کاهش شانس قهرمانی آبی‌پوشان تصریح کرد: ۶ بازی دیگر باقی‌مانده و هنوز شانس وجود دارد، هر چند که شرایط برای ما سخت شده و برای رسیدن به عنوان قهرمانی کار سختی در پیش خواهیم داشت.

مدیرعامل استقلال در خصوص انتقاد رسانه‌ها و همچنین هواداران استقلال در صفحات مجازی از تاکتیک‌های امیر قلعه‌نویی گفت: هر مربی برای خودش تاکتیکی دارد و مطمئناً دوست دارد تیمش برنده باشد، ضمن اینکه مربی نیز اشتباه می‌کند. من کامنت‌های هواداران استقلال و انتقاد رسانه‌ها را خواندم. برخی از انتقادات در رسانه‌ها فنی بود اما برخی دیگر خلاف واقعیت صحبت می‌کنند و باید احترام امیر قلعه‌نویی را حفظ کنند.

افشارزاده ادامه داد: هواداران استقلال بدانند که در حال حاضر نمی‌توان کاری کرد چون ۶ بازی بیشتر باقی نمانده است. باید قلعه‌نویی را تقویت کرد نه تضعیف. او کارنامه درخشانی دارد و حفظ حرمت قلعه‌نویی احترام به سایر مربیان است. هوادار استقلال بداند که اگر قصد داشتیم به کامنت‌ها توجه کنیم، تا الان باید سرمربی و مدیرعامل باشگاه تغییر می‌کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در پایان فصل تغییراتی در کادر فنی استقلال اتفاق می‌افتد یا نه، گفت: در پایان فصل باید وضعیت ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس برای واگذاری به بخش خصوصی مشخص شود. ظاهراً قرار است که تا پایان فرودین مرحله سوم مزایده آغاز شود تا این ۲ باشگاه تکلیف خود را بدانند.

مدیرعامل استقلال در مورد ناراحتی امیر قلعه‌نویی از فحاشی تماشاگران فولاد خاطرنشان کرد: ناظر فدراسیون در ورزشگاه حضور داشته و حتماً باید گزارش خود را به مراجع ارائه دهد. همان طور که گفتم حفظ حرمت قلعه‌نویی، احترام به همه مربیان است.

افشارزاده درباره وضعیت مالی باشگاه استقلال افزود: در روزهای آخر سال بار دیگر قراردادی با «سبک‌دست» نماینده اسپانسر باشگاه بستیم تا بلکه کمی از دغدغه‌های ما کاهش پیدا کند.

وی در خاتمه با اشاره به درگذشت میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی که در سانحه هوایی جان خود را از دست دادند، گفت: از مرگ این ۲ خبرنگار زحمتکش متأسف شدم. ما را در غم خودتان شریک بدانید و از خداوند می‌خواهم که به خانواده این ۲ خبرنگار صبر بدهد و روح آنها را با ائمه اطهار(ع) محشور کند.

انتهای پیام/