به گزارش دزفول امروز: صبح امروز ۲۹ فروردین ماه همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در شمال خوزستان گوشه ای از اقتدار و آمادگی خود را به معرض دید جهانیان قرار دادند.

در ابتدای این رژه، امام جمعه در شهرستان دزفول نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را یکی از ابتکارات امام راحل(ره) دانست و گفت: این نامگذاری پاسخی به وفاداری ارتشیان دلاور به آرمان های انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام “محمدعلی قاضی” افزود: رمز پایداری و مقاومت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس، ایمان به خدا، استقامت و پایداری در راه خدا و تحمل مشکلات بود.

وی هدف دشمن از فشار به ایران را تسلیم شدن ملت بزرگ ایران دانست و اظهار کرد: دشمن می خواهد ما را وادار به تسلیم و عقب نشینی کند و قدرت عظیم مقاومت ملت ایران را به هم زند.

امام جمعه دزفول، ایران را الگوی ملت های مظلوم دنیا دانست و خاطر نشان کرد: دشمن می خواهد از الگو شدن ایران برای دیگر ملت ها جلوگیری کند چرا که مردم کشورهای مختلف با الگوگیری از ایران در مقابل ظالمان و مستکبران جهان ایستاده اند.

امام جمعه شهرستان دزفول، با اشاره به زیاده خواهی های دشمن، افزود: یکی از مهمترین اسرار هر کشوری اسرار نظامی است و نباید اجازه داد خدشه ای به آن وارد و استقلال کشور تهدید شود.

حجت الاسلام قاضی ادامه داد: روز ۲۹ فروردین، روز حماسه ای بزرگ برای ملت ایران است و همه ما و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در جوار شهدای سرافراز با آرمان های امام و انقلاب و فرماندهی کل قوا، امام خامنه ای میثاقی دیگر می بندیم.

وی تاکید کرد: با تمام وجود خود را متعهد می دانیم که از حیثیت و آرمان انقلاب و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع نموده و تمام مشکلات را به جان می خریم ولی تسلیم دشمن نشده و استقلال و عزت خود را با هیچ چیز معاوضه نخواهیم کرد.

انتهای پیام/