به گزارش دزفول امروز: با توجه به فرمایشات رهبری در خصوص برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دزفول، تریبون آزاد اندیشی با موضوع “جایگاه و منزلت زن در اسلام و غرب” برگزار کرد.


در این برنامه که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آقای نوروزی جهت تبیین موضوع و ارایه بهتر نظرات دانشجویان همراه بود، دانشجویان آگاه و پویا ضمن بیان دیدگاه های موافق و مخالف خود پیرامون این موضوع، به مناظره پرداخته و آن را به چالش کشیدند.

SONY DSC
SONY DSC

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در مورد هدف برگزاری این چنین تریبون های دانشجویی ای اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری کرسی ها و تریبون های آزاد اندیشی منصفانه و دانشجویی با خصلت های خاص خود یعنی صادقانه و صریح بودن و عاری از تمایلات و فشار های حزبی بیرون از دانشگاه در سطح دانشگاه های دزفول در زمینه های مختلف وتداوم این امرفرهنگی دردانشگاهها ، گامی موثر درجهت افزایش سطح مشارکت دانشجویان و شناخت بهتر مسائل برداشته شود تا نگاه منطقی و به دور از احساسات به موضوعات داشته باشند و به مرحله های خواهد رسید که فضای دانشجویی محور همه تحولات کشور خواهد شد .

SONY DSC

عضو شورای فرهنگی دانشگاه بیان نمود دانشگاه پیام نور ظرفیت ها واستعداد های زیادی دارد که بسیج دانشجویی تمام سعی خود را در جهت شکوفایی و خود باوری این استعداد های علمی و فرهنگی در سطح دانشگاه انجام خواهد داد که در سال جاری تحصیلی موفقیت های بی شماری حاصل شده است.

SONY DSC
محسن نصیری از حمایت های رییس دانشگاه در برگزاری این مراسم و راهنمایی های مسئول بسیج دانشجویی دزفول در خصوص برگزاری اولین تریبون آزاد اندیشی در فضای دانشگاه پیام نور تقدیر کردند.

انتهای پیام/