شهردار دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از فراهم کردن شرایط برای استقبال از میهمانان نوروزی، چند ماه قبل از عید نوروز خبر داد و گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته سعی کردیم تا میزبانان خوبی برای میهمانان نوروزی و راهیان نور باشیم.

“محمدرضا کرمی نژاد” افزود: بر اساس آمار گرفته شده از ورودی های شهر دزفول، در ایام تعطیلات نوروز بیش از یک میلیون نفر وارد دزفول شده و از مناطق دیدنی و جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی دزفول بازدید کرده اند.

وی با اشاره به نظرسنجی صورت گرفته از مسافرین نوروزی در دزفول، ادامه داد: بر اساس این نظر سنجی، میهمانان نوروزی از خدمات ارائه شده شهرداری دزفول رضایت نسبی اعلام کرده اند.

کرمی نژاد ادامه داد: خط کشی و لکه گیری خیابانها، حرس درختان و همه کارهایی که باید برای میزبانی بهتر مسافرین نوروزی و مردم شریف دزفول انجام بدهیم از چند ماه قبل از ایام عید شروع و با نزدیک شدن به ایام تعطیلات تشدید کردیم.

شهردار دزفول به ارتقای خدمات کمپ نوروزی دزفول اشاره و افزود: وضعیت کمپ نورزی شهرداری دزفول بسیار بهتر از سال گذشته بود که با اضافه کردن ۵۰ کانکس به این کمپ، علاوه بر ۱۰۰ سکو، در مجموع ۱۵۰ کانکس در اختیار میهمانان نوروزی قرار گرفت و علاوه بر آن امکاناتی مانند حمام با آب گرم، سرویس های بهداشتی، نمازخانه به این کمپ اضافه کردیم.

مهندس کرمی نژاد اظهار کرد: پارک ها و بوستانهای گنجینه ها، علی مالک، رعنا، علی کله، دولت وخانواده را برای ایام نوروز آماده و مجهز کردیم تا امکان خدماتی بهتری را نسبت به سال گذشته به مسافرین نوروزی ارائه دهند.

شهردار دزفول بیشترین آمار بازدید نوروزی در شهرستان مربوط به حرم مبارک حضرت سبز قبا (ع) و فضاهای تفریحی مجاور رودخانه دز عنوان و افزود: بر اساس آمار گرفته شده از ورودی پارک ساحلی علی کله دزفول، برخی روزها تا ۲۰۰ هزار مسافر وارد این پارک شده اند.

توزیع بروشور بین مسافرین نوروزی از دیگر اقداماتی بود که کرمی نژاد آن را یادآور شد و اظهار کرد: شهرداری برای استقبال هر چه بهتر از مسافرین نوروزی، اقدام به برپایی ایستگاه های “از من بپرس” در ورودی شهر برای راهنمایی و استقبال از میهمانان نوروزی کرده بود.

انتهای پیام/