به گزارش دزفول امروز: از روز گذشته خبر پلمپ یکی از تالارهای عروسی دزفول به دلیل طبخ گوشت غیر مجازبه طور گسترده ای در فضای مجازی منتشر و سوالات فراوانی در مورد صحت این خبر ایجاد کرد.

دکتر “محسن ورجاوند” رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با تکذیب این خبر گفت: اداره دامپزشکی هیچ تالاری را برای طبخ گوشت غیر مجاز پلمپ نکرده است.

در همین راستا، “رضا پورآئین” رئیس مرکز بهداشت شهرستان دزفول نیز در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز نیز با تکذیب این خبر گفت: انتشار خبر پلمپ تالار عروسی در دزفول به دلیل طبخ گوشت غیر مجازکاملاً نادرست بوده و مرکز بهداشت دزفول هیچ تالاری را به دلیل طبخ گوشت غیر مجازپلمپ نکرده است.

وی افزود: با این وجود، با انتشار این شایعه بازرسان این اداره برای بررسی وضعیت بهداشتی این تالار اعزام و بررسی های لازم را انجام داده اند.

همچنین “فریدون کاظمی نیا” مدیر تالار عروس جام جم نیز در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از تنظیم شکوائیه علیه منتشر کننده این شایعه به دادسرای دزفول خبر داد و گفت: مجموعه این تالار با حساسیت کامل موارد بهداشتی را طبق ضوابط و قوانین رعایت کرده و هدف از منتشر کنندگان این شایعه خدشه دارکردن وجهه خوب این تالار است.

وی افزود: وضعیت بهداشتی تالار جام جم بطور روزانه توسط مرکز بهداشت دزفول بررسی می شود.

انتهای پیام/