به گزارش دزفول امروز: در روزهای پایانی سال ۹۳ در حالی که مردم دزفول خود را برای برگزاری عید نوروز آماده می کردند، خبر خودکشی زنی ۱۷ ساله در پارک خانواده دزفول، همه را در بهت فرو برد.

طولی نکشید که تصاویر این زن ۱۷ ساله که با روسری، خود را به درخت نارنجی در پارک خانواده دزفول حلق آویز کرده بود، به سرعت در فضای مجازی منتشر و از آن زمان، سوالات و ابهامات فراوانی در افکار عمومی در مورد صحت خودکشی و یا احتمال قتل این زن جوان، مطرح شد.

اکنون با گذشت بیش از دو هفته از آن اتفاق ناگوار، شایعاتی مبنی بر دستگیری قاتلین این زن به طور گسترده در فضای مجازی در حال انتشار است.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با تاکید بر کذب بودن این شایعه، ابراز کرد: ممکن است از نظر مردم در این حادثه ابهاماتی وجود داشته باشد، ولی کارشناسان جرم شناس مجرب مجموعه با حضور در صحنه و بررسی های لازم، خودکشی بودن آن را تائید کرده اند.

“احمد قهرمانی” اظهار کرد: هیچ مدرک و یا سرنخی مبنی بر وقوع جنایت و قتل در این حادثه پیدا نشده و از همان ابتدا، فرضیه قتل برای این پرونده مطرح نبوده است.

وی با اشاره به آخرین بررسی های انجام شده درباره این پرونده توسط بازپرس پرونده، گفت: شایعه به قتل رسیدن این زن ۱۷ ساله کاملا کذب است و بر اساس شواهد و قرائن حتمی، اختلافات خانوادگی این زن ۱۷ ساله موجب شده تا وی خود را حلق آویز و به زندگی خود پایان دهد.

انتهای پیام/