به گزارش دزفول امروز به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان بعد از تمرین تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از امروز (شنبه) خود را برای دیدار با النصر آماده می‌کنیم و نسبت به این دیدار خوشبین هستیم.

وی در ادامه افزود: بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا توانایی خود را به حریفان نشان داده‌اند و با ایمان و اعتقادی که من به شاگردانم دارم، انشاءالله النصر را با یک نتیجه خوب در ورزشگاه آزادی شکست خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چرا در تمرین امروز تیمش فقط با دروازه‌بان‌ها کار کرد، گفت: امروز باقری از ناحیه معده دچار خونریزی شده بود و به این خاطر به بیمارستان رفت. با این شرایط صلاح دانستم با دروازه‌بان‌ها کار کنم و هیچ ناراحتی هم با بازیکنان نداشتم که نخواهم سمت آنها بروم.

درخشان در مورد تمریناتی که برای دروازه‌بان‌ها درنظر گرفته بود، اظهار داشت: تمرین خاصی در نظر نگرفتم. فقط در مورد نحوه جای‌گیری و زاویه‌بندی با آنها صحبت‌هایی داشتم و از آنها خواستم که در بازی‌ها تمرکز بالایی روی خروج‌های خود داشته باشند.

وی در واکنش به شعارهای هواداران و تشویق بازیکنان قدیمی باشگاه پرسپولیس توسط آنها خاطرنشان کرد: من به نظر هواداران احترام می‌گذارم. آنها هر فردی را که دوست دارند می‌توانند تشویق کنند. هواداران ما با قدیمی‌ها خاطرات خوبی دارند و دوست دارند آنها را مورد تشویق قرار دهند و من مشکلی با این قضیه ندارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت‌های اخیر نژادفلاح در مورد سوشا مکانی که گفته است وضعیت این دروازه‌بان هنوز مشخص نیست، یادآور شد: در این مورد از خود نژادفلاح سؤال کنیدو من تصمیم خود را در مورد مکانی گرفته‌ام و به آن پایبندم.

درخشان همچنین درباره اینکه گفته می‌شود محمدرضا خانزاده در تمرین امروز در خلال کار تاکتیکی به دنبال گرفتن عکس سلفی بوده است، گفت: من این صحنه را ندیدم اما قضیه را پیگیری خواهم کرد و اگر صحت داشته باشد با او برخورد خواهیم کرد.

وی در واکنش به این پرسش که اگر نژادفلاح رأی به بازگشت مکانی بدهد، او چه عکس‌العملی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در مورد اتفاقی که رخ نداده نمی‌شود صحبت کرد. خوشبختانه هنوز کار به آنجا نکشیده است. همانطوری که گفتم من موضع خود را در قبال این قضیه اعلام کرده‌ام اما اینکه دیگران چه تصمیمی بگیرند، مسئله دیگری است. من در این قضیه روی اصول کاری خود پافشاری می‌کنم و تا آخر روی حرف خود خواهم ایستاد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره اینکه گفته می‌شود در یک برنامه رادیویی از او انتقاد شده است که چرا در نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس و راه‌آهن داد و فریاد کرده است، عنوان کرد: من شاید داد زده باشم اما بی‌احترامی نکردم، در واقع حرف دلم را در نشست خبری زدم. اینکه بازیکن قدر فرصت گلزنی را نمی‌داند باعث می‌شود فشار روی سرمربی زیاد شود. وقتی فشار روی من زیاد باشد باید یک جوری خودم را خالی کنم، داد که نزنم، حرف هم که نزنم در آن صورت سکته خواهم کرد.

انتهای پیام/