به گزارش دزفول امروز: بمناسبت هفته زن و روز مادر، همایش حجاب و عفاف ویژه بانوان رانندگان سرویس مدارس دزفول بمنظور روز چهارشنبه در سالن جلسات کانون فرهنگی ایثار دزفول برگزار گردید.

IMG_3969

“غلامرضا نصراله پور” رئیس آموزش و پرورش دزفول در این همایش، رانندگان سرویس مدارس را همکاران فرهنگی این اداره توصیف و ابراز کرد: با تلاش های صورت گرفته در سال تحصیلی کنونی، آموزش و پرورش شهرستان دزفول در بحث ایاب و ذهاب دانش آموزان از کل شهرهای استان پیشی گرفته و اکنون رتبه اول استان را دارد.

وی گفت: امسال، رضایتمندی والدین از سرویس مدارس بسیار زیاد بود و کمترین گلایه را داشتیم.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش دزفول، سال تحصیلی کنونی را یکی از درخشان ترین سالهای آموزش و پرورش دزفول در بحث ایاب و ذهاب دانش آموزان دانست و تا کید کرد: رانندگان سرویس مدارس نیز مانند معلمین، همکاران فرهنگی خود دانسته چرا که تاثیرگذاری آنها در شخصیت، تفکر و رفتار دانش آموزان بسیار مؤثر است.

نصراله پور ادامه داد: کار شما رانندگان محترم سرویس مدارسقطعا بر آموزش و تربیت دانش آموزان مؤثر است و حضور به موقع دانش آموزان نقش مؤثری بر تحصیل انها دارد.

IMG_3971

 “امیر ظاهر طحان” کارشناس مسئول انجمن اولیاء و مربیان مدیریت آموزش و پرورش دزفول نیز، با تقدیر از عملکرد خوب بانوان سرویس مدارس، گفت: ۲۵۰ راننده بانوی دزفولی در جا به جا کردن دانش آموزان مشارکت دارند که می بایست تعداد زیادی از دانش آموزان را به موقع به مدرسه و از آنجا به خانه جا به جا کنند.

وی ادامه داد: موفقیت دانش آموزان فقط به پدر و مادر و معلمین بر نمی گردد بلکه به محیط و کسانی که انها را سر وقت برای تحصیل علم به کلاس های درس می برند نیز در موفقیت آنها سهیم هستند.

طحان، این همایش را اولین همایش در نوع خود دانست و افزود: جلسه ای مشابه نیز در سیزدهم رجب بمناسبت ولادت حضرت علی(ع) برای تجلیل از آقایان راننده سرویس مدارس دزفول برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/