به گزارش دزفول امروز به نقل از فارس؛ جنایات عربستان سعودی علیه مردم بی‌دفاع یمن که با چراغ سبز آمریکا و در سایه بی‌تحرکی جامعه بین‌الملل همچنان ادامه دارد، وارد بیست و ششمین روز خود شد.

رهبر انصارالله یمن هم در سخنرانی گفت: دشمن سعودی مدارس، مساجد، فرودگاه‌ها و مردم بی دفاع یمن را هدف قرار داده است و سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه این تجاوزات می تواند به نفع مردم یمن باشد؟

وی تاکید کرد که کودکان یمنی با موشک و بمباران جنگنده‌های سعودی کشته می شوند و اسرائیل این تجاوزات را منفعت مشترک خود و عربستان بر می‌شمرد.

تاکنون بیش از ۲۵۰۰ نفر در حملات عربستان سعودی به یمن کشته شده‌اند و در روز گذشته جنگنده‌های سعودی در ۲ ساعت ۲۴ بار شهر صنعا را بمباران کردند.

آخرین تحولات یمن را در زیر دنبال کنید:

* صنعا در کمتر از دو ساعت ۲۵ بار بمباران شد/استفاده سعودی‌ها از گازهای سمی

* نخست‌وزیر اسبق انگلیس و نماینده کنونی کمیته چهارجانبه صلح خاورمیانه امروز یکشنبه در ریاض با پادشاه سعودی دیدار و گفت‌وگو کرد.

* «عبدالملک الحوثی»:آل‎سعود سرباز آمریکا است/عربستان خواستار سقوط یمن به دست القاعده است/ایران به دنبال سیطره بر یمن نیست/اسرائیل بزرگترین برنده تجاوزات عربستان است

* مقام اماراتی: «توفان قاطع» طرح عربی مشترک در مقابل نفوذ ایران است

* مناطق یمنی که از دیشب زیر آتش سعودی است/زیرساختها همچنان در حال تخریبند

* جیبوتی همکاری نظامی با عربستان علیه یمن را تکذیب کرد/ وزارت خارجه جیبوتی اعلام کرد که آسمان این کشور فقط برای هواپیماهای حامل کمک‌های انسانی به یمن برای عربستان باز است نه برای جنگنده‌های سعودی و اقدامات نظامی در یمن

* جنگنده‌های سعودی بار دیگر کاخ ریاست‌جمهوری «المعاشیق» و ورزشگاه «۲۲ می» را در «عدن» بمباران کردند.‬

* دولت مستعفی یمن در عربستان، طرح صلح ایران را رد کرد

انتهای پیام/