به گزارش دزفول امروز به نقل از خبرگزاری فارس: بامداد امروز و درپی دیدار حساس دو تیم الاتحاد و النصر که با نتیجه ۳ به یک به سود النصر به پایان رسید، مربیان دو تیم به اظهار نظرهایی پرداختند که اظهارات مربیان دو تیم را در زیر می‌خوانیم:

(با این توجه که خورخه داسیلوا سرمربی النصر به سبب محرومیت، نتوانست که تیمش را همراهی کند و به همین ترتیب در کنفرانس مطبوعاتی هم حاضر نشد و مربی این تیم با سوالات خبرنگاران پاسخ داد)

ادرجادو ماریو کمک‌مربی النصر: از پیروزی بر الاتحاد خوشحالم. این حق ما بود که توانستیم آن را محقق کنیم. ما شایسته صدرنشینی هستیم. در این دیدار نکته مهم آن بود که بازیکنان‌مان با وجود مسائل فراوان، توانستند بیان کنند که تسلیم نمی‌شوند و فقط مسیر خود را می‌روند.

پیتورکا سرمربی الاتحاد نیز گفت: تیم‌ ما در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت اما به نظر می‌رسد که در قبال تکل خطرناکی که بازیکن النصر داشت، به نظر می‌رسد که داور، حکم مناسبی ارائه نداد که این مساله، اثر نامطلوبی بر تیم گذاشت.

پیتورکا تیم النصر را ستود و گفت: النصر، تیمی بزرگ است و بازیکنانی قوی دارد. اما درباره تیمم این را هم بگویم که همه بازیکنان را در اختیار نداشتیم که اگر چنین بود، بهتر کار می‌کردیم.

بعد از این دیدار و در حالی که تنها شش هفته تا پایان مسابقات لیگ حرفه‌ای باقی مانده است، النصر با ۵۱ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۳۳، در رتبه اول و الاتحاد با ۴۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱۱، در رتبه چهارم قرار گرفتند.

گفتنی است که این دیدار، پس از دیدار النصر-الاهلی، دومین حساس‌ترین دیدار در فوتبال باشگاهی عربستان به شمار می‌رود.

این دیدار از آن جهت برای ما ایرانی‌ها اهمیت داشته که النصر، هماورد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است که اخیرا شکست پیل‌افکنی بر پیکر سرخپوشان تهران وارد آورد.

انتهای پیام/