حجت الاسلام “سید محسن موسوی” رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین دکتر “حسن روحانی” در دزفول، دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن تبریک به مناسبت موفقیت های تیم هسته ای کشور در مذاکرات اخیر، خبر اعلام عمومی جشن در خیابان های دزفول بمناسبت این موفقیت را تکذیب کرد.

وی گفت: با توجه به همزمانی این ایام با وفات حضرت ام البنین(ع) و شرایط حساس کشور تا رسیدن به توافق نهایی بر اساس اعلام ستاد مرکزی دکتر روحانی، خواستار عدم برگزاری جشن های خیابانی شدند.

حجت الاسلام موسوی، ضمن تقدیر از حمایت های مردمی از این موفقیت نظام اسلامی، تاکید کرد: دولت دکتر روحانی، دولت قانون گرا بوده و تمام افعال و حرکاتش را بر اساس قانون تنظیم می کند و به همین دلیل چون چنین تجماعاتی نیاز به مجوز قانونی دارد از همه مردم عزیز خواهانیم تا از هر گونه تجمع و جشن در خیابان ها بویؤه بدلیل همزمانی با شهادت حضرت ام البنین(ع) اکیدا خودداری کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در دزفول با تقدیر از حمایت ها و پشتیبانی مردم از دولت ندبیر و امید گفت: پشتیبانی و حمایت رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران موجب رقم خوردن این موفقیت شد.

وی افزود: قطعا این پشتوانه مردمی، موجب قوت قلب مذاکره کنندگان هسته ای کشورمان طی هفته های سرنوشت ساز آینده خواهد شد.

پیام اعلام برگزاری جشن های خیابانی به مناسبت بیانیه اخیر هسته ای در ساعت ۲۰ بطور گسترده در فضای مجازی در حال انتشار است.

انتهای پیام/