به گزارش دزفول امروز: همزمان با میلاد عفیفه عالم، حضرت زهرای مرضیه(س)، بانوان و دختران فاطمی شهرستان دزفول ظهر امروز جمعه، در دفاع از حریم عفت و حجاب راهپیمایی کردند.

زنان و بانوان شرکت کننده در این راهپیمایی که از میدان حاج مرادی تا مصلای امام علی(ع) دزفول را پیاده طی کردند، شعارهایی در دفاع از حجاب و محکومیت توطئه های دشمن در ترویج بی حجابی و تهاجم فرهنگی با استفاده از ماهواره و وسائل جمعی، سر دادند.

همچنین در پایان نماز جمعه این هفته دزفول بیانیه ای که یک برگ آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته شده است، امت حزب الله دزفول در انتقاد شدید از  بی توجهی مسئولین به مسائل فرهنگی و ترویج بی حجابی خوانده شد.

در این بیانیه، تبدیل بد حجابی به بی حجابی را طراحی تهاجم فرهنگی دشمن علیه جوانان و جامعه ایران اسلامی یاد کرده و آمده است: متاسفانه با بی توجهی مسئولین ادارات دولتی در دزفول شاهد ترویج گسترده بد حجابی در اماکن اداری و دانشگاه ها هستیم.

همچنین در این بیانیه خواستار اجرایی شدن طرح ۳۰۰ ماده ای شورای عالی فرهنگی کشور در خصوصو عفاف و حجاب شده و در ادامه آمده است: وضع قوانین به تنهایی مفید به فایده نبوده و می بایست اراده ای بر اجرایی شدن آن در بین مسئولین ایجاد شود.

در بیانیه جمعی از امت حزب الله دزفول آمده است: ما مردم دزفول ضمن ابراز نگرانی از به نتیجه رسیدن تلاش گسترده دشمن برای کاهش عفاف در جامعه، آمادگی خود را برای ایفای نقش آمرین به معروف و ناهیان از منکر به بهترین وجه اعلام می نماییم.

 نمازگران جمعه دزفول همچنین با امضای طومار در انتقاد از وضعیت بدحجابی در شهرستان خواستار تدبیر و توجه مسئولین فرهنگی دزفول به این مسئله اساسی فرهنگی شدند.

انتهای پیام/