به گزارش دزفول امروز: بعد از ظهر امروز چهارشنبه، نوزدهم فروردین ماه ۹۴، دفتر شهرداری دزفول میزبان  اولین کنفرانس مطبوعاتی شهردار  با اصحاب رسانه در سال جدید بود.

رشد ۴۲ درصدی بودجه شهرداری دزفول نسبت به سال گذشته

مهندس “محمدرضا کرمی نژاد” شهردار دزفول ضمن تبریک سال جدید و میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) میزان بودجه مصوب شهرداری دزفول در سال ۹۳ را ۸۷۰ میلیارد ریال عنوان و گفت: بودجه شهرداری برای سال ۹۴، با ۴۳ درصد افزایش، یک هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال توسط شورای شهر دزفول مصوب که این بودجه رشدی قریب سه برابری نسبت به بودجه شهرداری دزفول در سال ۹۲ دارد.

مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال ۹۳

ساماندهی میدان افشار، ۷۰۰ هزار متر آسفالت، اجرای پل یک و دو اربعین و تعریض جاده دزفول به اندیمشک از جمله کارهای اجرایی مهم شهرداری دزفول در سال ۹۳ بود که شهردار دزفول آن را مورد اشاره قرار داد و ابراز کرد: اجرای باند دو شرقی، تعریض و اجرای پیاده رو جاده سنجر، احداث ۱۲ پارک و اجرای کمربندی جنوب و بلوار پیام اوران از دیگر اقدامات مهم شهرداری دزفول در سال گذشته است.

IMG_4030

۸۱ درصد بودجه مربوط  عمرانی است

وی، ۸۱ درصد بودجه یکهزار و ۲۴۰ میلیاردی شهرداری دزفول را مربوط به مسائل عمرانی دانست و گفت: بودجه شهرداری دزفول در سال جدید اجرایی تر و عملیاتی تر از سال گذشته خواهد بود.

کرمی نژاد، با برشمردن ویژگی های بودجه ۹۴ گفت: در این بودجه ۱۳۳ پروژه عمرانی تصویب شده که که به ترتیب شهرداری مرکزی با ۶۷ پروژه، شهرداری منطقه سه با ۳۰ پروژه، شهرداری منطقه یک با ۲۳ پروژه و شهرداری منطقه دو با ۱۳ پروژه بیشترین و کمترین سهم را به خود اختصاص داده اند.

شهردار دزفول ادامه داد: علاوه بر این ۱۳۳ پروژه عمرانی که ۵۲ درصد بودجه ۹۴ را به خود اختصاص می دهند، ۴۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵۲ میلیارد ریال نیز در حوزه امورشهری تعریف شده که آنها نیز عمرانی محسوب می شوند.

وی، تصویب بودجه سال ۹۴ شهرداری دزفول با رشد بیش از ۴۰ درصدی را نشانه اعتماد اعضای شورای شهر به شهردار و مجموعه شهرداری دزفول توصیف و ابراز کرد: پیشنهاد شهرداری برای بودجه سال ۹۴، بالغ بر یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال بود ولی شورا این رقم را به یکهزار و ۲۴۰میلیارد افزایش داد که نشان از اعتماد شورا به تحقق بودجه توسط شهرداری است.

دزفول قطب گردشگری آینده کشور است

مهندس محمدرضا کرمی نژاد، دزفول را قطب گردشگری آینده کشور اعلام و با برشمردن اقدامات این شهرداری برای استقبال میزبانی مناسب از مسافران نوروزی گفت: یک میلیون و ۹۵۰ هزار مسافر نوروزی طی ایام تعطیلات نوروز وارد دزفول شده که از این تعداد ۳۲۰ هزار نفر در پارکها، مدارس و کمپ نوروزی دزفول اسکان داده شده اند.

جمع آوری زباله سه شیفته زباله ها در ایام تعطیلات

شهردار دزفول، ادامه داد: بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته، مسافرین نوروزی در دزفول رضایتمندی خود را از میزبانی و خدمات رسانی دزفول اعلام کرده اند.

جمع آوری زباله در سه شیفت، صبح، ظهر و شب دیگر اقدام شهرداری دزفول در ایام تعطیلات نوروز بود که شهردار دزفول آن را مورد اشاره  قرار داد و گفت: با توجه به اقدامات شهرداری دزفول در تعریض شش ورودی شهر دزفول، برای اولین سال، هیچ کشته ای ناشی از تصادفات در نوروز امسال نداشتیم که پیشرقت چشمگیری است.

IMG_4014

آسفالت خیابان ها مطالبه عمومی مردم دزفول/ شش سال شهرداری خیابان ها را آسفالت نکرده است

کرمی نژاد، آسفالت خیابان ها را مطالبه عمومی مردم دزفول دانست و اظهار کرد: بر اساس این خواست عمومی، شهرداری دزفول پس از شش سال توقف آسفالت خیابان ها، نهضت آسفالت معابر را آغاز و در سال گذشته مجموعا ۵ هزار تُن قیر خریداری و متعاقب آن موفق شدیم ۷۱۰ هزار متر مربع از معابر و خیابان های دزفول را آسفالت کنیم.

امسال یک میلیون متر مربع از معابر دزفول را آسفالت کنیم

وی با بیان اینکه گران شدن قیمت قیر مانع از تحقق اهداف ما در سال ۹۳ شد، تاکید کرد: نهضت آسفالت در سال جدید ادامه دارد و هم اکنون ۴ هزار تن قیر خریداری شده و به دلیل کاهش قیمت قیر امیدواریم امسال موفق شویم یک میلیون متر مربع از معابر دزفول را آسفالت کنیم.

شهردار دزفول، از فروش برخی املاک شهرداری به عنوان منابع تحقق بودجه ۹۴ نام برد و خاطر نشان کرد: هدف از این کار فروش دارایی های شهر نیست بلکه هدف مدیریت دارایی های شهر است.

کرمی نژاد، با تاکید بر اینکه بار افزایش بودجه شهرداری دزفول بر دوش مردم نخواهد بود، گفت: عوارض پرداختی مردم فقط ۲۰ درصد افزایش می یابد که علاوه بر فروش برخی املاک، جذب سرمایه گذار نیز در دستور کار است که تا کنون رایزنی های خوبی صورت گرفته است.

اسم نهایی این تقاطع نه “فتح المبین” و نه “یعقوب لیث” است

وی به حل مشکلات ایجاد شده برای تقاطع غیرهمسطح فتح المبین نیز اشاره و در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره صحیح بودن نام “فتح المبین” و یا “یعقوب لیث” برای این تقاطع، گفت: احتمال زیاد، اسم نهایی این تقاطع نه “فتح المبین” و نه “یعقوب لیث”.شهردار دزفول توضیح داد: مذاکراتی با اداره دارایی صورت گرفته و قرار شده است که بخشی از هزینه های این پروژه را متقبل شود، که در صورت تحقق آن نام این تقاطع متناسب با نام این اداره تغییر خواهد کرد.

IMG_3995

ژاسخ به برخی انتقادات در مورد زمان ژخش مستند دزفول/ سقوط هواپیمای حامل کارگردان فیلم مستند دزفول

انتقاد یکی از خبرنگاران به ضعف عملکرد معاونت فرهنگی شهرداری دزفول برای تبلیغ جاذبه های گردشگری این شهر برای جذب مسافرین نوروزی بیشتر به دزفول، موجب شد تا شهردار دزفول در دفاع از عملکرد معاونت فرهنگی خود، اقدامات صورت گرفته را خوب توصیف کند،وی گفت: برای معرفی دزفول از خرداد سال گذشته فیلم برداری سه فیلم با موضوع دزفول آغاز شد که یکی از آنها در نوروز امسال از چندین شبکه سراسری پخش شد.

هر چند شهردار دزفول با رد کردن برخی انتقادات، زمان پخش آن را مناسب دانست ولی معاونت فرهنگی شهردار دزفول در این خصوص توضیح داد: قرار بود دو ماه قبل از عید این فیلم اتمام و از شبکه های سراسری پخش شود ولی به دلیل سقوط هواپیمای حامل کارگردان این مستند در تهران و فوت شدن کارگردان، این مستند با تاخیر آماده پخش شد.

به کسی اجازه نمی دهیم امنیت اخلاقی و اجتماعی خانواده های حاضر در پارکها را به هم زند

مهندس کرمی نژاد افزود: سال گذشته یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر مسافر نوروزی وارد دزفول شدند که امسال این میزان به یک میلیون و ۹۵۰ هزار نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول، نیروی انتظامی و شهرداری دزفول امنیت اجتماعی و اخلاق پارک ساحلی علی کله دزفول را به عهده داشتند که باید از عملکرد آنها بسیار تقدیر کرد، گفت: کسی حق ندارد امنیت اخلاقی و اجتماعی خانواده های حاضر در پارکها را به هم زند و با برهم زنندگان آن برخورد خواهد شد.

تونل زیرزمینی با اعتباری بالغ بر ۳ هزار میلیارد ریال هدیه قاراگاه سازندگی سپاه به مردم دزفول

شهردار دزفول، شعار همیشگی خود را کاهش ترافیک و حل گره های ترافیکی شهر اعلام و خاطر نشان کرد: در این مسیر اقدامات خوبی برنامه ریزی شده که بزرگترین آن تونل زیرزمینی است که با اعتباری بالغ بر ۳ هزار میلیارد ریال پل جدید را به ۴۵ متری وصل می کند.

وی از جمله ویژگی های این تونل را دارا بودن چهار پارکینگ زیرزمینی عنوان و گفت: این هدیه قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران به مردم دزفول است که طراحی های اولیه صورت گرفته و به توافقات اولیه رسیده ایم که امیدواریم در سال جدید عملیاتی شود.

IMG_4005

انتقاد شهردار دزفول از برخی سیاست های ترافیکی اشتباه

کرمی نژاد، با انتقاد از برخی سیاست های ترافیکی اشتباه، افزود: با دست خودمان طالقانی را به مرکز ترافیکی شهر تبدیل کردیم که این معظل به راحتی حل نخواهد شد.

ایجاد شهرک سلامت برای جا به جایی مطب پزشکان و تشویق سرمایه گذاران برای ساخت مجموعه های تجاری بزرگ در مناطق حاشیه ای شهر از دیگر سیاست هایی تمرکز زدایی بود که شهردار دزفول آنها را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: مقاومت هایی در این زمینه وجود دارد ولی همچنان به دنبال اجرای آن هستیم.

تکمیل طرح جامع بافت قدیمی شهر

تکمیل طرح جامع بافت قدیمی شهر دیگر موضوعی بود که کرمی نژاد ان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مقدمات انجام و منتظر تصویب طرح در شورای عالی شهرسازی کشور هستیم که بر اساس آن تک تک ساختمان های بافت قدیمی باید مطابق با آن طراحی شوند.

تعریض خیابان ها  ضروریات دزفول

وی تعریض خیابان ها را از ضروریات دزفول دانست و گفت: از بلوار طباطبایی فقط پنج خانه باقی مانده که چهارخانه خریداری شده و تنها یکی مانده است، همچنین در بلوار مربی، طی روزهای آینده تنها خانه باقی مانده نیز تخلیه و تخریب می شود و این بلوار پس از سالها بطور کامل تعریض خواهد شد.

شهردار دزفول تاکید کرد: هر چند از نظر قانونی تا صاحبین خانه ها و مغازه ها در مسیر تعریض به شهرداری مراجعه نکنند، کاری نمی توان کرد ولی در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای این مالکین توسط شهرداری سبب رغبت آنها برای معامله با شهرداری شده است.

IMG_3993

آخرین وضعیت پل نیمه کاره غدیر 

کرمی نژاد همچنین به آخرین وضعیت پل نیمه کاره غدیر نیز اشاره و گفت: چهار هکتار از زمین های زیر این پل باید خریداری شود که در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات قصد ما اتصال پل غدیر به جاده کمربندی است که سهم بسیار زیادی در تسهیل ترافیک دزفول خواهد داشت.

“برد-برد” شیوه مصالحه شهرداری دزفول با مردم

شهردار دزفول که به نظر تحت تاثیر مذاکرات هسته ای قرار گرفته بود، شیوه مصالحه شهرداری دزفول با مردم را “برد-برد” توصیف و گفت: نگاه شهرداری دزفول در مصالحه ها، حل مشکل مردم و مشکل شهر به صورت همزمان است.

هیچ پروژه نیمه کاره رها شده ای در دزفول نداریم

مهندس محمدرضا کرمی نژاد با تاکید بر اینکه هیچ پروژه نیمه کاره رها شده ای در دزفول نداریم، با اشاره به پروژه استخر بانوان که سالها است از زمان اعلامی مسئولین برای بهره برداری آن می گذرد، گفت: سازه استخر بانوان ناقص بوده و طراح در حال برطرف کردن این نقص هست تا به زودی شاهد تکمیل این مجموعه باشیم.

پیشرفت ۸۰ درصدی مجموعه ورزشی هزاره سوم

وی همچنین پیشرفت مجموعه ورزشی هزاره سوم (شهید سوداگر) را بیش از ۸۰ درصد عنوان و گفت: به دلیل وضعیت خاص سقف، این مجموعه ورزشی به دو پروژه مجزای بدنه و سقف تعریف شده که بدنه اصلی مجموعه به مرحله نازک کاری رسیده و قراردادهای لازم برای تکمیل بدنه اصلی و سقف نیز منعقد شده است.

غرس ۸۵ هزار درخت و دو میلیون گل فصلی

غرس ۸۵ هزار درخت در مناطق مختلف دزفول در سال ۹۳ و بیش از دو میلیون گل فصلی اقدامات شاخص شهرداری دزفول در حوزه محیط زیست بود که مهندس کرمی، آنها را برشمرد و ابراز کرد: در امسال رقم غرس درختان افزایش چشمگیری خواهد داشت چرا که در صورت تکمیل کمربند غرب، تنها این کمربند ۴۰ هزار درخت می خواهد.

IMG_4040

به روز شدن ضوابط شهرسازی و زیباسازی و اجرای ۱۵۰ برنامه مشارکتی

شهردار دزفول، گفت: اولین سال فعالیت مجموعه فرهنگی شهرداری دزفول بود و از تجربیات اول مسئول آن، ولی تفاوت های زیاد حوزه روابط عمومی و معاونت فرهنگی مشهود بود.

ساماندهی به تابلو ها، ایجاد ارتباط با مراکز فرهنگی، برگزاری جشن ها و مراسمات مختلف مواردی بود که شهردار دزفول از عملکرد معاونت فرهنگی این شهرداری برشمرد و گفت: تندیس جدید میدان امام(ره) طراحی و تصویب شده و مراحل ساخت آن آغاز شده است.

وی ادامه داد: به روز شدن ضوابط شهرسازی و زیباسازی و اجرای ۱۵۰ برنامه مشارکتی از اقدامات بارز معاونت فرهنگی شهرداری دزفول است.

تیم فوتبال یکی از موضوعات مورد مناقشه شهرداری و شورای شهر دزفول

شهردار دزفول، فوتبال را یکی از موضوعات مورد مناقشه شهرداری و شورای شهر دزفول خواند و گفت: به دلیل هزینه بر بودن زیاد تیم فوتبال شهرداری دزفول و درجا زدن های متوالی تیم، شورای شهر تصمیم به واگذاری و فروش تیم فرتبال نمود.

کرمی نژاد افزود: مزایده زده شد و چند سازمان و شخص حقیقی برای خرید جلو آمدند ولی هدف ما ماندن تیم در شهرستان بود.

شهردار دزفول ادامه داد: برای این منظور تصمیم گرفته شد تا امتیاز این تیم به طور موقت در اختیار بچه های شهر محمد بن جعفر(ع) قرار گیرد و آنها با تیم کار کنند و در لیگ موقعیت خوبی پیدا کنند که در این مسیر شهرداری دزفول تمام کمک های لازم را به آنها کرد ولی متاسفانه نتوانستند امتیازات لازم را کسب کنند.

وی گفت: مالکیت کل تیم برای شهرداری دزفول است و به طور موقت مسئولیت آنرا واگذار کرده است.

فزایش ۲۰ تا ۱۰۰ درصدی نرخ پارکینگ های سطح دزفول

کرمی نژاد از افزایش ۲۰ تا ۱۰۰ درصدی نرخ پارکینگ های سطح دزفول خبر داد و گفت: رشد ۱۰۰ درصدی نرخ پارکینگ ها مربوط به پارکینگ های طبقاتی و پارک ساحلی علی کله است و علت آن پایین بودن نرخ اولیه این پارکینگ ها بوده است.

وام ۱۱۰ میلیارد ریالی شهرداری برای نوسازی ناوگان ماشین الات سنگین و اتوبوسرانی دزفول

شهردار دزفول، تعداد کل ناوگان اتوبوسی دزفول را ۹۶ اتوبوس اعلام و با بیان اینکه از این تعداد ۶۰ اتوبوس به بخش خصوصی واگذار شده است، با انتقاد از عدم واگذاری اتوبوس به دزفول طی شش سال گذشته افزود: به دنبال اخذ وام ۱۱۰ میلیارد ریالی برای نوسازی ناوگان ماشین های سنگین و اتوبوس های دزفول هستیم که خرید ۲۵ اتوبوس را در برنامه داریم.

اجرایی شدن پیاده رو کردن خیابان امام خمینی(ره)  امسال

وی تصریح کرد: به دلیل برنامه ریزی برای پیاده رو کردن خیابان امام خمینی(ره) باید به دنبال جایگزین کردن وسایل کوچکتر به جای اتوبوس ها باشیم.

پیاده رو کردن خیابان امام خمینی(ره) حد فاصل میدان مثلث تا چهارراه شریعتی موضوع دیگری بود که شهردار دزفول آن را مورد اشاره قرار داد و گفت: بر اساس این طرح که توسط مشاورین ترافیکی این شهرداری طراحی شده و جهت تصویب در اختیار شورای ترافیک شهرستان قرار گرفته است، این محدوده پیاده محور و مسقف شده و علاوه بر نوسازی بدنه، کف آن سنگ فرش خواهد شد.

کرمی نژاد با بیان اینکه تا کنون مصوبه ای در این زمینه در شورای ترافیک نداشته ایم، اظهار کرد: این طرح در دو فاز از چهاراه شریعتی تا میدان امام و فاز دوم از میدان امام تا مثلث تعریف شده و قطعا این طرح امسال اجرایی خواهد شد.

IMG_4012

بامحل اجرایی پارکینگ قائم و پارکینگ دروازه کاملا مخالف هستم

شهردار دزفول، انتقال تمام مراکز تجاری به خیابان طالقانی را اشتباه دانست و با تاکید بر اینکه با محل اجرایی پارکینگ قائم و پارکینگ دروازه کاملا مخالف هستم، گفت: برای مصالحه املاک پروژه قائم مجبور شدیم، هرمتر را ۵۰ میلیون تومان خریداری کنیم و این در حالی است که اگر این پروژه ۲۰۰ متر پایین تر بود، قیمت هر متر مربع تنها یک میلیون تومان بود.

وی پروژه قائم را کاملا تجاری دانست و خاطر نشان کرد: برخلاف همه تصورها، اینکه تصور شود این مجموعه خیابان طالقانی به شریعتی را متصل می کند، چنین چیزی وجود ندارد. قرار بود با ۶۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت تمام این پروژه تکمیل شود ولی تمام این مبلغ هزینه شده ولی هنوز کار زیادی دارد.

تفکیک زباله کاملا به طور اتوماتیک انجام می شود

شهردار دزفول از تکمیل سایت پسماند شهرداری دزفول خبر داد و گفت: اکنون تفکیک زباله کاملا به طور اتوماتیک انجام می شود ولی هنوز در تبدیل این پسماند به کمپوست مشکلاتی وجود دارد.

به نظر می رسد که برج طاووس عملیاتی شود.

آخرین وضعیت برج طاووس خبر یکی دیگر از خبرنگاران از شهردار دزفول بود که وی در پاسخ گفت: برج طاووس در حال کار است نه آنچه که ما دوست داریم ولی آنچه که گفته اند این است که تا آخر فروردین پول در حساب است و از اواخر فروردین ماه فندانسیون را اجرا می کند.

وی از در اختیار دادن قطعه زمینی به این شرکت برای احداث کارگاه و بچینگ خبر داد و افزود: به نظر می رسد که برج طاووس عملیاتی شود.

شهردار دزفول گفت: خط آسمان یکی از مشکلات این پروژه است که بر اساس اعلام پایگاه چهارم شکاری، خط پرواز در محل این برج ۵۰ متراز سطح زمین است و این در حالی است که طراحی این برج ۶۲ طبقه و ارتفاع آن بیش از خط آسمان است که بر اساس مذاکرات صورت گرفته سرمایه گذار نقشه های خود را بر اساس این محدودیت ارتفاع تغییر داده است.

در صدمین سالگرد تاسیس شهرداری ها، ساختمان شهرداری دزفول استیجاری است

کرمی نژاد گفت: در حالی صدمین سالگرد تاسیس شهرداری ها را امسال جشن می گیریم که شهرداری دزفول در ساختمان استیجاری با بدترین وضعیت از نظر کیفیت ساختمان مستقر است.

وی ادامه داد: اقداماتی برای ساخت ساختمان شهرداری دزفول با طراحی مناسب آغاز و مراحل اجرایی آن عملیاتی شده است.

انتقاد صریح یکی از خبرنگاران که کارشناسی بودن احداث و حذف میادین را زیر سوال دانست

شهردار دزفول در پاسخ به انتقاد صریح یکی از خبرنگاران حاضر در این نشست خبری که کارشناسی بودن احداث و حذف میادین را زیر سوال دانست، گفت: ضرورت ها ایجاد می کند که در موقعیتی از زمان برای حل مشکل ترافیکی میدانی احداث و در موقعیتی آن حذف شود که تمام این اقدامات زیر نظر مشاور صورت می گیرد.

IMG_4000

ارتباط شورا و شهرداری دزفول  نسبت به ماه های قبل بسیار مستحکم تر است

کرمی نژاد با اشاره به نام گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام “همدلی و همزبانی، دولت و ملت”، ارتباط شورا و شهرداری را نسبت به ماه های قبل بسیار مستحکم تر توصیف و ابراز کرد: اعضای محترم شورای شهر دزفول با رای قاطع خود به بودجه شهرداری دزفول در سال ۹۴ و حل مشکل تقاطع غیرهمسطح فتح المبین نشان دادند که همراه و همسو هستند و این اتحاد منشاء اثرات بسیاری در آینده خواهد بود.

مهمترین برنامه های شهرداری دزفول در سال ۹۴

وی همچنین با برشمردن مهمترین برنامه های این شهرداری در سال ۹۴، اجرایی شدن رینگ جنوبی و رینگ شرقی از کوی مدرس تا خیابان روستا را از جمله این برنامه ها دانست و بیان کرد: عملیاتی شدن پل ششم، تکمیل کمربندی ملاصدرا، تعریض شش ورودی شهر دزفول از جمله این اقدامات است.

کرمی نژاد، شهردار دزفول افزود: عملیاتی کردن تونل شهری دزفول، جا به جایی مشاغل مزاحم به خارج از شهر و پیاده رو کردن بخشی از خیابان امام  خمینی(ره) اولویت های شهرداری دزفول در سال ۹۴ است.

وی ادامه داد: بهره برداری از پارک بانوان جنوب شهر واقع در تقاطع آفرینش و طباطبایی و طراحی ساحل شرقی و غربی رودخانه دزفول در پایین و بالا و توجه به مسائل گردشگری از دیگر برنامه های مهم این شهرداری در سال جدید است.

جا به جایی میدان تره بار جدید از دیگر اهداف شهرداری دزفول در سال جدید

جا به جایی میدان تره بار جدید از دیگر اهداف شهرداری دزفول در سال جدید بود که کرمی نژاد آن را اعلام و بیان کرد: منطقه به منطقه ترافیکی تبدیل و ورودی های این میدان جوابگوی این حجم از مسائل نیست که ضرورت جا به جایی
آن را افزایش داده است و میدان بار جدید در کمربندی بزرگراه اندیمشک به سیاه منصور احداث خواهد شد.

می خواهم کار کنم و به مردم عزیز دزفول ادای دین کنم

شهردار دزفول با اشاره به روایاتی که در روز قیامت انسانهای خطا کار از خدا فرصت مجدد برای حیات را می خواهند، گفت: این فرصت مجدد به من داده شده و می خواهم کار کنم، تلاش کنم و به این مردم عزیز دزفول ادای دین کنم و این همدلی و همزبانی همه مسئولین و مردم را می طلبد.

انتهای پیام/