به گزارش دزفول امروز، سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص توافق لوزان اظهار داشت: با این بیانیه ای که ما دیدیم و مصاحبه ای که ظریف انجام داد فکر می کنم اسم توافق لوزان را یک توافق خوب نمی توان گذاشت.

وی ادامه داد:تفصیل این بیانیه هنوز برای مسئولین و مردم روشن نیست بیانیه حرفه ای نوشته شده است ولی نمی دانیم پشت پرده این بیانیه چیست در حال حاضر ابهامات زیادی وجود دارد.
نماینده مردم اهواز تصریح کرد:آنچه مسلم است منافع امریکایی ها بیشتر در این توافق برآورده شده است چرا که آنها تمام شرط و شروط را گذشته اند.
وی اضافه کرد:ما دیگر چیزی نداشتیم که بدهیم والا اگر چیز دیگری هم مانده بود به طرف مقابل می دادند.
موسوی عنوان داشت: از اقای ظریف شنیدم وقتی ۶ قطعنامه علیه ایران لغو می شود یک قطعنامه جدید می نویسند و پرونده هسته ای ایران را امنیتی می کنند که این کار را برای ما سخت می کند.
وی افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای ما باید با مردم شفاف تر سخن بگوید و آنچه که هست را به مردم بگوید البته هیچ کس منکر زحمات فراوانی که در این مدت کشیده اند نیست.
نماینده مردم اهواز تصریح کرد: دعوت از مردم برای ریختن در خیابان ها و حتی دادن شعارهای انحرافی در استقبال از ظریف اصلا کار پسندیده ای نیست ما چیزی به دست نیاورده ایم که بخواهیم جشن بگیریم.
وی اضافه کرد: ما هرچه داشتیم به طرف مقابل دادیم این که دیگر جشن گرفتن ندارد تازه باید عزا گرفت.
موسوی خاطرنشان ساخت: دست هایی پشت پرده است تا نظام را در عمل انجام شده قرار دهد این توطئه ای است که توسط برخی افراد خاص در حال انجام است.
وی ادامه داد: قصه امروز ما مثل قطعنامه ۵۹۸ است وقتی امام فرمود من جام زهر را نوشیدم و قطعنامه را پذیرفتم تمام مردم گریه کردند الان هم عده ای دنبال همین موضوع هستند.
نماینده مردم اهواز خاطرنشان ساخت: باید بنشینیم و برای از دست دادن تمام زحمات هسته ای گریه کنیم نه اینکه به خیابان بیاییم و در حمایت از سران فتنه ای عده ای شعار بدهند این خط خطرناکی است که باید مردم هوشیار باشند.
انتهای پیام/