به گزارش دزفول امروز: صبح امروز ۲۹ فروردین ماه، همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، یگان های نمونه نیروهای مسلح شمال خوزستان با انجام رژه در جوار گلزار شهدای شهیدآباد دزفول بار دیگر اقتدار و آمادگی خود را به رخ دشمنان ایران اسلامی کشیدند.

IMG_4041

رژه یگان های مختلف، هوایی، زمینی، زرهی و پدافند هوایی ارتش قهرمان و دلاور جمهوری اسلامی و یگان های نمونه پیاده و سواره سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی و بسیج دلاور با حضور نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی شمال خوزستان، مسئولین شهرستانی و خانواده های معظم شهداء در جوار گلزار شهدای شهیدآباد دزفول برگزار گردید.

IMG_3913 IMG_4411
IMG_4305یگان‌های خودرویی، موتورسواران، پدافندهوایی، رادارها و موشک های ضد هوایی و گوشه ای از ادوات سنگین و نیمه سنگین در این رژه به نمایش گذاشته شد.

انواع ضد هوایی با کالیبرهای مختلف سیار و متحرک، رژه خودروهای حامل تانک ذوالفقار، خوروی ضد عملیات شیمیایی، خودروهای امدادی ، تدارکاتی و لجستیکی بخشی از امکاناتی بود که در این رژه به نمایش گذاشته شد.

IMG_4086

مردم شهیدپرور و ولایت‌مدارشهرستان دارالمومنین دزفول نیز با حضوری گسترده از ساعاتی قبل از شروع رژه در محل برگزاری مراسم حاضر بودند و مادران شهدا نیز که عکس فرزندان شهید خود را در دست داشتند، با عبور سربازان دلاور ایران اسلامی از جلوی جایگاه بر روی آنها شیرینی می پاشیدند.

IMG_4032

همچنین نیروهای مسلح شمال خوزستان با رژه از مقابل تمثال امام خمینی(ره)، فرماندهی کل قوا امام خامنه ای و شهدای گرانقدر با آرمان‌های شهدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

IMG_4159IMG_4458

انتهای پیام/