به گزارش دزفول امروز به نقل از مجددز:  “علیرضا مسرور” رئیس سازمان دانش آموزی خوزستان صبح امروز در گردهمایی سراسری گروهای فرزانگان شهرستان دزفول گفت : با توجه به نامگذاری سال ۹۴ به دولت و ملت، همدلی و همزبانی؛ رویکرد برنامه های این سازمان در سال جاری در راستای تحقق شعار همدلی وهمزبانی تشکیلاتی تدوین خواهد شد .


وی افزود : هدف ما در تشکیلات سازمان و برگزاری چنین همایشهایی افزایش روحیه ارتباط جمعی ،ارتقای سطح مهارتها و ایجاد نشاط در بین اعضای تشکیلات است. که امیدواریم این برنامه با طرح هر دانش آموز یک اردو محقق می شود.

در ادامه “غلامرضا نصراله پور” رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول در سخنانی با تقدیر از فعالیت های ممتاز سازمان دانش آموزی دزفول در سال جاری ؛ این موفقیت ها را مرهون تلاش بی دریغ و بی سابقه کادر اجرایی و مربیان دلسوز و مهربان این تشکیلات دانست.

معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش دزفول نیز گفت:سازمان دانش آموزی که دارای تشکل های پیشتازان ویژه دانش آموزان پسر و فرزانگان ویژه دانش آموزان دختر می باشد از ۲۰ سال پیش راه اندازی شده و در طول سال تحصیلی آموزش های لازم را به دانش آموزان ارائه می کند.علی پور ابراهیم افزود:در ابتدای سال تحصیلی دانش آموزانی که مایل به فراگیری دوره های آموزشی مختلف بودند انتخاب و آموزش های مختلف از جمله مهارت های اجتماعی،اردویی ، احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران و کمک های اولیه ، بازی های بومی و محلی را فرا گرفتند.وی اظهار کرد:در پایان این همایش نیز گواهینامه پایان دوره به دانش آموزان اعطا می شود.

در این گردهمایی یک روز که از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۴ عصر ادامه خواهد داشت ، بعد از اجرای مراسم افتتاحیه دانش آموزان در قالب گروه ها مشخص دسته بندی می شوند .

در این گردهمایی که نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از دانش آموزان فرزانه و مربیان آنها حضور دارند ؛ مهارتهایی چون نظام جمع؛ گارد پرچم ؛حاملان قرآن ؛ گره ها، چوب بندی، کارگاه خلاقیت، فریاد شادی به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد .

قابل ذکر است سازمان دانش آموزی دزفول با ۱۶۰۰ عضو دانش آموز و ۲۰۰ مربی توانسته است با مدیریت جدید و پر شور آقای ملکوتی زاده بعد از اهواز ، رتبه دوم تشکیلاتی را به خود اختصاص دهد .

فردا نیز همایش گروه های پیشتازان دزفول با همین رویکرد در محل اردوگاه شهید قاضی برگزار می شود.

انتهای پیام/