به گزارش دزفول امروز به نقل از رهیاب،حجت‌الاسلام قاسم روان‌بخش عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پزوهشی امام‌خمینی(ره) در نشست تبیین گفتمان امام خامنه ای در اهواز اظهار داشت:دشمن برای زمین زدن نظام اسلامی فتنه های زیادی طراحی کرده است به قول رهبر انقلاب نقشه فتنه ۸۸ را از ۱۰-۲۰ سال قبل کشیده بودند.

وی ادامه داد:خدا وعده داده است اگر با تقوا باشیم راه برون رفت از فتنه ها و بحران ها را نشانمان می دهد.
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تاکید کرد:راز برملا کردن فتنه ها توسط مقام معظم رهبری، تقوای ایشان است این تقوا را با خدا گره می زند و خدا راه عبور از بحران ها را در اختیار او می گذارد.
وی افزود:در فتنه ۸۸ می خواستند همین کاری را که در مصر رخ داد پیاده کنند و مردم را به جان هم بیندازند اما حضرت آقا با خطبه های نماز جمعه آبی بر آتش فتنه ریخت.
حجت‌الاسلام قاسم روان‌بخش با اشاره به پرونده هسته ای ایران تصریح کرد:بعد از توافق لوزان آنقدر فضا سنگین بود که بعضی از خواص دچار اشتباه شدند و به حضرت آقا پیام تبریک دادند که مقام معظم رهبری فرمود تبریک بی معنا بود.
وی افزود:در این چند روز تناقضات زیادی از اقای ظریف شنیده ایم یک بار می گویند فکت شیت آمریکایی است یک بار می گویند چک نویس بوده است یک بار می گویند از قبل آماده کرده بودند در هر صورت هرچه بوده است لااقل شما هم یک چک نویس منتشر کن.
دبیر سیاسی هفته‌نامه پرتو سخن گفت:قرار بود تمام تحریم ها برداشته شود اما امروز ظریف می گوید فقط تحریم های مرتبط با هسته ای برداشته می شود یعنی تحریم های مرتبط با حقوق بشر و تسلیحات و…پابرجا خواهد ماند.
وی افزود:فکت شیتی که آمریکا منتشر کرده اند و می گویند توافقنامه با ایران است سند رقیت ملت و نسل های بعد است اگر واقعا توافق آن باشد همه چیزمان از دست رفته است.
این کارشناس مسائل سیاسی گفت:همه ایرانی ها منتظر فکت شیت ایرانی هستند برای اینکه بحث در جامعه شود یک آدم بزرگی باید این وسط یک موضوع انحرافی را مطرح کند برای همین از همسر امام خاطراتی نقل می کند که بله سال ۸۴ همسر امام گفت امام انقلاب را به تو سپرد کاندیدا انتخابات شوید.
وی اضافه کرد:حواستان باشد بحث هسته ای را نباید با موضوعات این چنینی فراموش کرد سند توافق را منتشر کنید تا منتقدین بی سواد به قول آقایان آن را نقد کنند.