به گزارش دزفول امروز به نقل از خبرگزاری فارس: محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در نخستین جلسه شورای معاونین سال ۹۴ با تبریک سال نو گفت: امیدوارم امسال بتوانیم به فرمایش مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و همدلی و همزبانی مردم با دولتی که برآمده از آراء آنهاست را بیش از پیش شاهد باشیم.

گودرزی با تاکید بر تحولات مثبت کشور که با تدبیر و درایت دولت یازدهم رقم زده شده است، افزود: مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و وظیفه ما مسئولان کار و خدمت بیشتر به آنهاست و من توقع دارم تمامی معاونت ها و همکاران ستادی و استانی هم کیفی و هم کمی برای پیشبرد مسائل و برنامه های وزارت ورزش وجوانان وقت بگذارند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در سال قبل از المپیک هستیم و برنامه ریزی و فعالیت ما باید کسب بیشترین سهمیه و حضور مقتدرانه در عرصه مهم و پر اعتبار المپیک باشد.

گودرزی از همه معاونان، مدیران کل ستادی، استانی، روسای فدراسیون های ورزشی خواست اصل پاسخگویی و شفافیت را برای رسانه ها حتما رعایت کنند.

وی افزود: به نظر من هر زمان که پاسخگو بوده ایم حواشی ورزش کمتر شده است. خوشبختانه غالب رسانه های حوزه جوان و ورزش علاقمند به نظام و کشور و نگهبان حقوق مردم و منتقد منصف و آگاه مدیران و مسئولان هستند و امیدوارم این نگاه حرفه ای در سال جدید  هم ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/