نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: متاسفانه ۷۰ درصد خاک دزفول تحت پوشش مخابرات نیست و مردم منطقه، مسافرین و گردشگران هیچگونه دسترسی به تلفن ثابت و موبایل در آن مناطق ندارند.

“عباس پاپی زاده” اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته از طریق وزارت فن آوری ارتباطات و اطلاعات موفق به اخذ مجوز ۳۴ دکل مخابراتی شدیم که اعتبار قابل ملاحظه ای است و تا کنون دو آنتن از این مجموع در مناطق صعب العبور نصب شده و مابقی نیز در حال پیگیری هستیم.

وی تاکید کرد: با این ۳۴ آنتن کل جغرافیای دزفول زیر پوشش شبکه تلفن و موبایل قرار خواهد گرفت و عدم پوشش مخابرات در هفتاد درصد جغرافیای شهرستان دزفول برای همیشه حل خواهد شد.

نماینده مردم دزفول، با برشمردن ضرورت تسریع در نصب آنتن ها و تکمیل پوشش مخابرات در دزفول، افزود: هم اکنون یکی از مشکلات اساسی گردشگران، کوهنوردان، اهالی منطقه و تیم های امدادی که برای امدادرسانی به منطقه اعزام می شوند عدم پوشش مخابرات در منطقه است.

پاپی زاده گفت: نه تنها از سلامت تیم های امدادی تا برگشتن به دزفول هیچ گونه اطلاعی وجود ندارد بلکه ارتباط مردم این مناطق با دنیای بیرون عملا قطع است و نصب و راه اندازی این آنتن ها کمک بسیار زیادی خواهد بود.

انتهای پیام/