مسؤول بعثه مقام معظم رهبری در استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز، روند مذاکرات هسته ای را مورد اشاره قرار داد و گفت: حداقل انتظار ما در این مذاکرات، رعایت خطوط قرمزی است که مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین “سید ابوالحسن حسن زاده”، ضمن تشکر از تیم مذاکره کننده هسته ای، آنها  را مورد اعتماد رهبری دانست و خاطر نشان کرد: انتظار ما حفظ صلابت در مذاکرات  و عدم اعتماد به دشمن است چرا که دشمن روز به روز بر دشمنی اش افزوده شده است.

وی با تاکید بر اینکه نیاز امروز ما حفظ صلابت و استواری در مذاکرات و صداقت با مردم است، خاطر نشان کرد: مردم وقتی از مسئولین صلابت، صداقت و استواری را ببینند، قطعا حمایت می کنند.

مسؤول بعثه مقام معظم رهبری در خوزستان خواستار مشورت تیم مذاکره کننده با منتقدان شد و ابراز کرد: همانگونه که رهبری فرمودند، تیم مذاکره کننده به نظرات دیگران گوش کند چرا که برخی نظرات می تواند قابل استفاده باشد.

حجت الاسلام حسن زاده  با تقدیر از ادبیات انقلابی رئیس جمهور در روز فن آوری هسته ای و سفر به ایلام، گفت: ما خیلی پیش از این منتظر این ادبیات انقلابی بودیم.

وی اظهار کرد: این ادبیات انقلابی ، ادبیاتی است که ماه ها است منتظر آن بودیم و از رئیس جمهوری که خودش از نیروهای بسیار ارزشمند انقلاب است، انتظار می رود که این ادبیات انقلابی ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/