مسئول هیئت وشو بسیج خوزستان در گفتگو با  خبرنگار دزفول امروز با اعلام این خبر گفت: استاد “عزیز کلانتر” از ورزشکاران و مدربیان با تجربه شهرستان دزفول موفق شدند بعنوان یکی از سه مربی برتر سال ۹۳ از طرف فدراسیون وشوو کشور معرفی شدند.

سروان “محسن خزاعی” افزود: استاد کلانتر اولین مربی تاریخ وشوو خوزستان است که موفق به کسب چنین مقامی شده است.

وی دلیل انتخاب استاد کلانتر بعنوان مربی برتر کشور در سال ۹۳ را نیز مورد اشاره قرار داد و ابراز کرد: با تلاش های این استاد باتجربه دزفول، سه تن از شاگردان وی موفق شدند در مسابقات اسفند ۹۳ مقام اول و گردن آویز طلا را بگیرند که کسب سه مدال طلا برای ورزشکاران خوزستان در چنین مسابقاتی نیز برای اولین بار بود که رقم خورد.

IMG_4190

مسئول کانون بسیج ورزشکاران دزفول ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ وشووو خوزستان در این مسابقات،‌ سه تن از ورزشکاران وشوو خوزستان مقام اول را کسب کردند که هر سه از دزفول و از شاگردان استاد کلانتر بودند که این امر موجب شد تا استاد کلانتری بعنوان مربی نمونه کشور از طرف فدراسیون وشوو انتخاب شود.

وی با اشاره به تقدیر هیئت وشو بسیج خوزستان از این استاد افزود: طی مراسمی با حضور نماینده مردم دزفول در مجلس، مسئولین اداره ورزش و جوانان دزفول هدایایی اهدا شد تا حداقل تقدیری از زحمات ایشان برای وشوو بسیج و خوزستان انجام شده باشد.

IMG_4193

هر چند مسئولین شهرستان دزفول و هیئت وشو بسیج خوزستان در توان خود از این مربی برجسته کشور تقدیر شده است ولی به نظر می رسد که کار بزرگ این استاد که موجب ارتقاء جایگاه خوزستان در ورزش وشوو شده است مستحق تقدیر از طرف اداره ورزش و جوانان خوزستان نیز هست که تا کنون صورت نگرفته است.

انتهای پیام/