معاون مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان و رئیس آموزش و پرورش دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز با اشاره به اعتراضات صورت گرفته توسط معلمین طی چند روز اخیر گفت: بیشتر اعتراضی که وجود دارد بابت تفاوت پرداختی حقوقی است که با سایر دستگاه ها ایجاد شده و اختلافی در پرداخت حقوق با آموزش وو پرورش ایجاد شده است.

“غلامرضا نصراله پور” افزود: حقوق کارکنان سایر دستگاه ها طی دو سال گذشته افزایش قابل ملاحظه ای داشته و این در حالی است که رشد پرداخت حقوق در آموزش و پرورش در دو سال گذدشته وضعیت مناسبی نداشته است.

وی همچنین به پرداخت کامل مطالبات فرهنگیان نیز اشاره و ابراز کرد: بخش کمی از این اعتراضات مربوط به مطالبات است چرا که برخی مطالبات و اضافه کارهایی که در پرداخت آن تاخیر ایجاد شده بود با قول وزیر تمامی مطالبات تا ابتدای اردیبهشت ماه پرداخت می شود و این مطالبات بخش کمی از فرهنگیان را شامل می شود.

رئیس آموزش و پرورش دزفول با اشاره به افزایش ۱۴ درصدی حقوق فرهنگیان، از اجرای رتبه بندی معلمان در مهرماه آغاز امسال خبر داد و ابراز کرد: معلمان بر اساس مدرک، سابقه، فعالیت، تالیف کتاب، تحقیق و پژوهش رتبه بندی می شوند و متناسب با این رتبه بندی حقوق آنها افزایش می یابد.

نصراله پور، تاکید کرد:این رتبه بندی هیچگونه کاهش حقوقی را برای فرهنگیان در پی نخواهد داشت.

انتهای پیام/