به گزارش دزفول امروز: در این بیانیه آمده است بار دیگر استکبار جهانی چنگ و دندان خویش را ازطریق تحریم و تهدید ملت شریف و بزرگ ایران نشان داده است و اعلام کرده که همه گزینه ها روی میزاست. اماباید بداند که پاسداران انقلاب اسلامی یعنی فرزندان غیور این آب و خاک همچنان بر عهد و پیمان خود مبنی بر حفاظت از نظام و دستاوردهای آن با تمام وجود ایستاده اند و همراه بامردان و زنان دلیر ایران زمین، همدل و همزبان تحت رهبری ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای در مقابل همه توطئه های داخلی و خارجی خواهند ایستاد..

نهاد مقدس سپاه به منظور حفظ انقلاب و دستاوردهای آن به فرمان نورانی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ رسماً تأسیس شد و امتحان خود را در عرصه های مختلف به خوبی نشان داده است.

مقابله با گروهک های داخلی ضدانقلاب، سازماندهی نیروهای مردمی در هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حریم زمینی، هوایی و دریایی کشور، حمایت از محور مقاومت و مستضعفین در سرتاسر عالم، کشف، شناسایی وخنثی کردن توطئه های فرهنگی سیاسی و حتی اقتصادی و مقابله با آنان در فضای مجازی و انواع ترفندهای پیدا و پنهان آنان اندکی ازفعالیتهای این نهادمقدس است.

اینک که متجاوزان آل سعودبه نمایندگی از آمریکا و اسراییل و برخی ازکشورهای مرتجع عربی اقدام به کشتار مردم بی دفاع و مظلوم یمن کرده، ضمن محکوم نمودن این اقدام ناشایست، به اطلاع عموم مردم شریف و قهرمان دزفول می رسانیم که ما پاسداران حریم ولایت و بسیجیان جان برکف همچنان آماده جانفشانی در راه آرمانها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل هستیم و گوش بفرمان فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) تا تحقق اسلام ناب محمدی (ص) در سرتاسر جهان خواهیم بود.

روابط عمومی سپاه ناحیه دزفول