به گزارش خبرنگار دزفول امروز از محل حادثه: دقایقی پیش شکسته شدن لوله اصلی آب در اطراف میدان امام حسین(ع) موجب آب گرفتگی بخش زیادی از خیابان های اطراف میدان امام حسین(ع) دزفول شد.

۰۰:۵۵: بر اثر این شکستگی، زیرگذر امام حسین(ع) دزفول تا ارتفاع نیم متر به زیر  آب رفت و تردد در این مسیر را با اخلال مواجه کرد.

فشار زیاد آب خروجی در محل شکستگی لوله از طرفی و مرتفع بودن منطقه موجب شد آب در خیابان های اطراف تا کتابخانه علامه مخبر و پمپ بنزین کشیده شود.

۰۱:۱۰: بسیج تمام تیم های خدمات آبفا و شهرداری دزفول 

تا زمان انتشار این خبر، تمام تیم های خدمات آب و فاضلاب دزفول و شهرداری دزفول برای رفع این مشکل در محل حضور داشته و مهندس برقر رییس اداره آبفا دزفول، شهردار منطقه سه و رییس سازمان آتش نشانی در محل حاضر و اقدامات لازم را در حال انجام هستند.

وقوع این حادثه در پنجشنبه شب و بار ترافیکی زیاد در منطقه که مسیر اصلی دزفول به اندیمشک است موجب اخلال در تردد در این مسیر شد که حضور به موقع مسئولین و نیروهای خدماتی مانع از گسترده تر شدن این حادثه شد.

IMG_5590

۰۱:۲۰: تخلیه آب زیرگذر امام حسین(ع)دزفول

میثم یزدی، معاون امور شهری شهرداری منطقه سه دزفول که خود در محل این حادثه حضور دارد در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: بر اثر شکستگی این لوله آب و جاری شدن حجم زیادی از آب به زیرگذر امام حسین(ع) موجب قطع عبور و مرور در این زیرگذر شد که با بستن این زیرگذر توسط عوامل شهرداری برای جلوگیری از حوادث احتمالی، آب جمع شده در این زیرگذر که تا ارتفاع نیم متری نیز بالا آمده بود توسط دو پمپ زیرگذر در حال تخلیه است.

وی گفت: تا دقایقی دیگر با تخلیه کامل آب در این زیرگذر، تردد در این مسیر به حالت عادی بر خواهد گشت.

IMG_5639

۰۱:۳۰: خروج آب مهار شده است، ترمیم شبکه در حال انجام است

مهندس برفر، رئیس اداره آب و فاضلاب دزفول نیز که خود در محل شکستگی لوله حضور داشت در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: نزدیکی این لوله به لوله اصلی تامین کننده آب دزفول دلیل فشار بالای خروجی آب در این لوله است.

به گزارش خبرنگار دزفول امروز از محل حادثه، تیم های خدمات آبقا با بستن والف های اصلی ورودی آب به این لوله، خروج آب را متوقف و عملیات گودبرداری برای ترمیم لوله آب آغاز شده است.

IMG_5633

۰۱:۳۵: نکته قابل تقدیر

در هنگام شکستگی این  لوله آب، جشن روز کارگر با حضور کلیه عوامل خدماتی و نیروهای آبفای دزفول و سایر ادارات در مجتمع فرهنگی دزفول در حال برگزاری است که با رسیدن این خبر مدیریت و نیروهای زحمتش آبفای دزفول با ترک این جشن سریعا خود را به محل حادثه رسانده بطوریکه برخی از آنها با همان لباس مجلسی با تمام توان مشغول به رفع این عیب و اتصال دوباره آب شدند،

۰۱:۵۰: قطع بخشی از آب دزفول

بر اثر این شکستگی و تا تکمیل تعمیر این خط لوله آب بخشی از آب دزفول تا چند ساعت آینده قطع خواهد بود.

عملیات تعمیر خط شکسته آب در حال انجام است و پیش بینی می شود چند ساعت به طول انجامد.

۰۱:۵۵: تصاویر بیشتر از آب گرفتگی برخی معابر دزفول:

IMG_5604 IMG_5608 IMG_5610 IMG_5617 IMG_5635

انتهای پیام/