به گزارش دزفول امروز به نقل ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول،مهندس حبیب اله آصفی درنشست با فرمانده بسیج ادارات این شهرستان درمحل فرمانداری دزفول افزود:بسیج از بدنه و متن مردم تشکیل شده و به لطف خداوند اکنون جایگاه بسیج در کشور در وضعیت درخشانی قرار دارد و این مهم باید همچنان در همه مقاطع و در جای جای ایران اسلامی درخشنده تر گردد و مثل دریایی خروشان،پربرکت و پر فیض در تمامی زمینه ها و در روح و روان همه ما جریان بگیرد.

درادامه فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج افزود : این جایگاه بسیار با ارزش و مقدس است و فعالیتهایی که بسیجیان عزیز در عرصه های مختلف چه در زمان جنگ و چه اکنون انجام می دهند بسیار مورد توجه و قابل تحسین است که اجر و پاداش خدمت در بسیج به عنوان یک امر حکومتی و الهی در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب توسط خداوند باریتعالی محفوظ می ماند.

سید عزیزاله پژوهیده افزود: امروز بسیجیان ادارات با حضور و احیای امر به معروف و نهی از منکر باید مقابل بسیاری از تهاجمات فرهنگی بایستند و آثار مثبت فعالیتهای فرهنگی بسیج را در ادارات و جامعه نهادینه کنند.

وی گفت: همانگونه که در دوران دفاع مقدس، رزمندگان از مال و جان و خانواده خود چشم پوشیدند و به سوی جهاد و جنگ و شهادت شتافتند، امروز نیز ما باید هرچه در توان داریم برای حفظ کشور خویش بکوشیم.

فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول اظهارداشت: ترویج فرهنگ اسلامی از وظایف کارمندان وکارگران بسیجی است چرا که این فرهنگ از آسیب‌های مختلف اجتماعی از جمله اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جلوگیری خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: یکی از برنامه های بسیج اداری تکریم ارباب رجوع در ادارات است و از همه مدیران می خواهیم که احترام به مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

پژوهیده ،درپایان اظهار کرد: امیداست که بتوانیم در راستای آگاه سازی و اطلاع رسانی خصوصآ تکریم ارباب رجوع نقش ارزنده ای در ادارات ایفا کنیم.

انتهای پیام/