به گزارش دزفول امروز،عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در واکنش به اظهارات ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور که عنوان کرده است هیچ وقت نمایندگان در آن جلسه از من نخواستند که الان شما به اهواز سفر کنید اظهار داشت:اصلا اینگونه نیست با شروع بحث ریزگردها و قبل از اینکه به این موضوع به اوج خود برسد با سازمان محیط زیست تماس گرفتیم و اقای مجابی معاون وی پاسخ دادند ما فوریت حضور در خوزستان را مطرح کردیم و گفتیم همین امشب باید به اهواز سفر کنید نمی دانم چرا خانم ابتکار این حرفها را می زند.

وی افزود:برای آمدن ابتکار به خوزستان اصرار داشتیم گفتیم اگر پروارهای اهواز جواب نداد با پروازهای دزفول یا آبادان باید حتما خوزستان بیایید.
نماینده مردم دزفول در خصوص اینکه ابتکار گفته است ریزگردها در وهله اول موضوعی بهداشتی است برای همین وزیر بهداشت باید می آمد اظهار داشت:درگیری داخلی بین دستگاه ها را نباید به مردم انتقال داد اگر وزارت بهداشت و سازمان محیط زیست با هم کل کل دارند به مردم که از ریزگردها آسیب می بینند مربوط نیست آنچه برای مردم استان مهم است این است که مسئولین برای این معضل کاری کنند.
وی اضافه کرد:کسی نگفت با سفر رئیس محیط زیست و مسئولین به استان در ۲۴ ساعت جلوی ریزگردها گرفته می شود بلکه اصل حضور و بودن در کنار مردم وتهیه گزارش میدانی از وضعیتی است که مردم در هوای خاکی دارند مهم است.
پاپی زاده گفت:وقتی مسئولی روی لباسش یک لایه از گردوخاک نشست و واقعیت ها را از نزدیک می بینند آن حسی که برای حل مسئله پیدا می کنند متفاوت خواهد بود.