به گزارش دزفول امروز به نقل از رهیاب نیوز؛ پروفسور مایکل جونز،یکی از چهره های شاخص ضد یهود و صهیونیسم در آمریکا صبح دیروز در دانشگاه پیام نور رامهرمز در جمع دانشجویان و اساتید این دانشگاه حضور یافت و به نقد هالیوود و برنامه های دولت آمریکا و اسرائیل غاصب پرداخت.

مایکل جونز در ابتدای سخنان خود گفت:آمریکا چیست؟آیا امریکا یک ملت است؟آیا شامل گروهی از مردم این کشور است؟یا یک ایدئولوژی هستند؟ جواب این است که هر سه این ها هستندو باید گفت هر سه هویت بایکدیگر در حال مناقشه هستند.

وی افزود:چه کسی سیاست آمریکا را هدایت می کند؟ مردمش یا اسرائیل؟جواب اسرائیل است،لابی اسرائیل همانطور که بر  کنگره آمریکا تسلط دارد و آن را هدایت می کند،سیاست های دولت آمریکا را هم هدایت می کند.

وی افزود:منظور شما از مرگ بر امریکا چیست؟آیا شما منظورتون مرگ بر مردم ایندیانا است یا منظورتون مرگ بر  افرادی است که تلاش می کنند مانع از تصویب قوانین مردم ایندیانا شوند؟

پروفسور جونز گفت:برای سال های متمادی در امریکا  طبقه ای که جامعه را اداره و راهبری می کرد، به یک نوع ترویج آزادی جنسی پرداخت که از آن به عنوان یک ابزار کنترل سیاسی استفاده می کند، و آخرین مدلی که برای آزادی جنسی مطرح می شود ازدواج  همجنسبازان است.

مایکل جونز ادامه داد:مردم ایالت ایندیانا مخالف قانونی هستند که ازدواج همجنسبازان را به رسمیت می شناسد،مردم ایالت ایندیانا و ۱۵ ایالتی که مخالفت با ازدواج همجنسبازان را اعلام کرده اند در واقع یک قوانینی را تصویب کردند که ازدواجی جز مرد با زن صورت نگیرد،همه این قوانینی که در مخالفت با ازدواج همجنسبازان صورت گرفت توسط دادگاه فدرال آمریکا لغو شد،مردم ایندیانا یک قانون دیگری را تصویب کردند که به عنوان قانون آزادی جنسی از آن یاد می شود،این قانون این تفسیر را دارد که مردم ایندیانا نباید در ازدواج همجنسبازان شرکت کنند.

این محقق امریکایی عنوان کرد:وقتی این قانون تصویب شد یهودیانی که در آمریکا رسانه و سیاست را در دست دارند یک کمپین تبلیغاتی راه انداختند،همچنین تاجران آمریکا فشار خود را بر ایالت ایندیانا افزایش دادند که این قانون لغو شود،این بدان معنی است که مردم ایندیانا نمی توانند و نباید خودشان را کنترل و دولتشان را تشکیل دهند،بنابراین هر قانونی را تصویب کنند یهودیان و سرمایه دارانی که قدرت را دست دارند آن قانون را به نفع خود و سیاست های خود عوض می کنند.

جونز ادامه داد:این بحث مانند انتخابات سال ۸۸ ایران بود که مردم ایران در یک انتخابات دموکراتیک رئیس جمهور دلخواه خود را انتخاب کردند که مخالف خواست یهود و رسانه هایشان بود ، آنها تلاش کردند به واسطه ی رسانه هایشان این دولت و حکومت را زمین بزنند اما نتوانستند به این دلیل که در ایران یک رهبر مقتدر و باهوش وجود داشت،اما در آمریکا و ایندیانا چنین رهبری که بایستد و مقاومت کند و بگوید ((نه)) وجود ندارد بلکه قدرت در دست میلیونر ها است که بر ما حکومت می کند.

پروفسور مایکل جونز با اشاره به تسلط لابی یهودی بر نهاد های تصمیم گیر آمریکا گفت:لابی اسرائیل همانگونه که کنگره امریکا را کنترل می کند سیاست های خارجی امریکا را کنترل می کند و این وضعیتی است که یک باره به وجود نیامده است.

وی همچنین به موضوع هالییود در سینمای آمریکا پرداخت و اظهار کرد: یکی از بزرگترین مبارزات در قرن بیستم مبارزه ای بود که بر سر هالیوود انجام شد،در اواخر قرن نوزدهم تعداد زیادی از یهودیانی که در روسیه زندگی می کردند به امریکا آمدند.

جونز افزود:این یهودیان کمک زیادی به صنعت فیلم در امریکا کردند،یهودیانی که از روسیه به امریکا آمدند بر نوع فیلم هایی که قرار بود در هالیوود نمایش داده شود کنترل کامل داشتند.

انتهای پیام/