به گزارش دزفول امروز به نقل از واحد خبر روابط عمومی شهرداری دزفول، شهردار دزفول با اعلام خبر کفپوش گذاری خیابان اصلی احسان گفت: این پروژه با مساحتی حدود ۲۵۰۰ متر مربع با هدف ساماندهی پیاده رو های طرفین خیابان احسان حد فاصل خیابان آفرینش و خیابان کارمند با همکاری شهرداری منطقه یک و سازمان نوسازی و بهسازی از اواسط فروردین ماه جاری آغاز و پیش بینی میشود حدود یک ماه بطول بیانجامد.

مهندس کرمی نژاد اظهار داشت: اعتبار در نظر گرفته شده جهت اجرای این پروژه مبلغی معادل ۸۰۰ میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات جاری شهرداری هزینه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سازمان نوسازی و بهسازی در حال حاضر بطور همزمان کار حفظ و نگهداری و ساماندهی گذرهای تاریخی بافت قدیم و کفپوش گذاری و زیباسازی خیابانها و معابر شهر را به عهده دارد.

مهندس کرمی نژاد افزود: حفاظت و نگهداری از بافت قدیم مستلزم صرف هزینه های بسیاری بوده که دستگاه های اجرایی دولت به تنهایی از عهده آن بر نمی آیند و نیازمند همت والای همه اقشار جامعه می باشد.

شهردار دزفول تصریح کرد: امید است در آینده نزدیک بتوانیم با اصلاح زیر ساخت های مهم بافت قدیم، گام های موثری در حفظ میراث ارزشمند نیاکان خود برداریم.