به گزارش دزفول امروز: عصر امروز شنبه دوم خرداد، کار احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی دزفول با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان در این شهر آغاز شد.

این بیمارستان که از سالها پیش پیگیری ها برای تامین اعتبار و اختصاص زمین برای ساخت آن توسط مسئولین مختلف شهرستان ادامه داشت، بالاخره کار ساخت آن پس از چندین سال با حضور وزیر کار بعنوان آخرین بیمارستان تامین اجتماعی کشور در دزفول آغاز شد.

این بیمارستان ۹۶ تختخوابی که طی سالهای اخیر به یکی از مطالبات جدی مردم از مسئولین تبدیل شده بود، با تخصیص ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تجهیز آن و با حضور وزیر به نظر می رسد که کار ساخت آن با سرعت بسیار قابل قبولی انجام شود.

هر چند زمان پیش بینی شده برای ساخت و تجهیز این بیمارستان ۲۸ ماه پیش بینی شده ولی قرار است با تاکید وزیر این زمان به ۲۴ ماه کاهش یابد تا هر چه سریعتر بیماران بتوانند از این بیمارستان استفاده کنند.

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  با بیان اینکه تامین اجتماعی هم اکنون هشت بیمارستان در دست ساخت دارد که سه بیمارستان آن در خوزستان است، بیمارستان تامین اجتماعی دزفول را آخرین بیمارستان مصوب احداثی تامین اجتماعی کشور عنوان وگفت: این بیمارستان هدیه ای به مردم خوزستان بویژه شهرستان دزفول، به پاس مقاومت و ایستادگی مردم آن در طول هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: به منظور سهولت دریافت خدمات برای بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرستان دزفول، به زودی شعبه دوم این سازمان در این شهرستان راه اندازی می شود تا سطح دسترسی مردم به خدمات ما افزایش یابد.

 این بیمارستان که در زمینی به مساحت بیش از ۱۲ هزار متر مربع ساخته خواهد شد، به بیش از ۲۵۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دزفول خدمات درمانی رایگان ارایه خواهد داد.

انتهای پیام/