به گزارش دزفول امروز: مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد دزفول با حضور دکتر کیانی نژاد مسئول بسیج اساتید خوزستان، حجت الاسلام جوانمرد زاده نماینده ولی فقیه در دانشگاه های آزاد خوزستان، در دانشگاه آزاد دزفول برگزار گردید.

جوانمرزاده

نماینده ولی فقیه در دانشگاه های آزاد خوزستان: فرهنگ بسیج یک نیاز جامعه اسلامی است

حجت الاسلام “عبدالباری جوانمرزاده” مسؤول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد خوزستان، بر ضرورت تعریف فعالیت های بسیج بر اساس نیازمندی های محسوس و نامحسوس جامعه تاکید کرد و گفت: فرهنگ بسیج که شاخص های آن  ایثار، شهادت طلبی، عدالت خواهی، اخلاص، تعبد و معنویت است نیاز جامعه اسلامی است.

وی، بسیج را یک ضرورت در لایه های مختلف دانست افزود: فرهنگ بسیج یک نیاز جامعه اسلامی است که باید سیاست ها، برنامه ها و رفتارها در این جهت تعریف شود.

حجت الاسلام جوانمردزاده، تصریح کرد: حضور بسیج در هر مجموعه ای یعنی حضور انقلاب و گقتمان انقلاب و حضور بسیج در هر فعالیتی یعنی مشروعیت آن فعالیت است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه های آزاد خوزستان تاکید کرد: فرهنگ بسیجی نیاز به همدلی و همکاری تمام عناصر جامعه دارد.

 کیانی نژاد

 مسئول بسیج اساتید استان خوزستان: در شرایط حساس کنونی، به هم زدن وحدت کلمه تحت هر عنوانی قابل قبول نیست

دکتر “رضا کیانی نژاد” مسئول بسیج اساتید استان خوزستان، با تجلیل از حماسه آفرینی مردم دزفول در دفاع مقدس، گفت: چالش های نظام استکبار با کشور جمهوری اسلامی ایران پس از دفاع مقدس به پایان نرسیده بلکه شکل این حمله تغییر و به جنگ نرم و فرهنگی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا سرسازگاری به جمهوری اسلامی ایران نداشته و ندارد، افزود: گزینه های آمریکا از ۲۲ بهمن ۵۷ بر روی میز بوده و چالش های مختلف را با استفاده از اتاق فکری خود، متناسب با دوران مختلف علیه نظام اسلامی تنظیم می کند.

دکتر کیانی ادامه داد: آمریکا در منطقه برای خود منافع خاصی تعریف کرده و برای بدست آوردن آن منافع ناامنی را برای مردم منطقه به هدیه اورده است.

مسئول بسیج اساتید استان خوزستان، با اشاره به حساسیت منطقه و هشدار رهبری برای کشاندن جنگ های نیابتی به مرزهای ایران، تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی، به هم زدن وحدت کلمه تحت هر عنوانی قابل قبول نیست و باید همه تشکیلات در دانشگاه ها همدلی و همزبانی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اظهار کرد: قطعا همدلی و وحدت کلمه اقشار مختلف مردم و دولتمردان بر توطئه های دشمن غلبه خواهد کرد.

 IMG_8128

در انتهای این مراسم، از زحمات دکتر “مهدی هودگر” مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد دزفول تقدیر و دکتر” چگین” بعنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد دزفول معرفی شد.

همچنین با حکمی توسط دکتر کیانی، مسئول بسیج اساتید خوزستان، دکتر”مهدی هودگر” بعنوان مسئول بسیج اساتید شهرستان دزفول انتصاب شد.

در ادامه نیز، طی حکمی دکتر”عبدالرضا هلالی” بعنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه جندی شاپور دزفول انتخاب شد.

انتهای پیام/